Lenktynėse triumfavo ir „Klaipėda“

Prie Palangos vykstančios „Horn Grand Prix” 1003 kilometrų lenktynės įgauna pagreitį.

Antrąją renginio dieną sėkmė lydėjo dienraščio „Klaipėda“ ir bendrovės „Klaipėdos Melga“ jungtinį ekipažą. Jis tapo Lietuvos „Drag“ lenktynių čempionato III etapo prizininku.

Mažiau sekėsi pramogų verslo vyrams. „Topo centro-TV3“ žvaigždžių “Drag” lenktynėse triumfavo moterys.

p>Pirmąsias vietas pasidalino grupių “69 Danguje” ir „Yva“ narės Nijolė Pareigytė ir Natalija Zvonkė. O trečiąją iškovojo vasaros projekto „Policijos akademija“ vedėja Giedrė Rusytė.

„Vyrai džentelmeniškai pralaimėjo lenktynes. Vis dėlto nė vieno dalyvio nuotaika nesubjuro. Visi išvažiavo žibėdami. Jiems tai buvo gera pramoga”, - sakė tarptautinių „Horn Grand Prix” 1003 kilometrų žiedinių automobilių lenktynių organizatorius Darius Grinbergas.

Nuotaikingos „Topo Centro-TV3“ žvaigždžių lenktynės prasidėjo ketvirtadienio popietę. Jos vyko pagal visas „dragų“ taisykles. Dalyviai vairavo vienodus „VW Golf“ automobilius.

Be laimėtojų, prie starto linijos stojo TV3 atstovai – Vlada Musvydaitė, Agnė Armoškaitė-Šemberienė, Gediminas Jaunius, Vytautas Šapranauskas, Edmundas Kučinskas.

D.Grinbergo teigimu, pramogų verslo atstovai pasirodė kaip tikri profesionalai.

„Nors dalyvių kojos drebėjo, akceleratorių visi spaudė iki dugno. Galbūt laimėjimą lėmė geresnė reakcija, tikslesnis pavarų perjunginėjimas, ankstesnis startas ar treniruotės”, - spėjo D.Grinbergas.

Žiūrovai pramogų verslo atstovų lenktynes galės pamatyti šeštadienį per televiziją. Transliacijos metu bus parodyti ir vaizdai, nufilmuoti slapta kamera.

Šių metų lenktynės neapsiėjo be nuostolių. Per treniruotes net dvi komandos patyrė avarijas. Vairuotojams nepavyko suvaldyti mašinų „Porsche“ ir jos atsitrenkė į apsauginius bordiūrus.

Tai tapo gera pamoka kitiems lenktynių dalyviams. Jie šiek tiek atleido akceleratorių.

Antrosios dienos programą vainikavo Lietuvos „Drag“ lenktynių čempionato III etapo nugalėtojų apdovanojimai. Jame varžėsi 50 dalyvių.

Lenktynėse kovojo ir dienraščio Klaipėda“ bei bendrovės „Klaipėdos Melga“ jungtinis ekipažas. Automobilį „Honda Civic“ vairavo Vaidas Srėbalius.

Dienraščio Klaipėda“ ir bendrovės „Klaipėdos Melga“ ekipažas neliko nepastebėtas. V.Srėbalius M1 kategorijoje iškovojo trečiąją vietą.

O Lietuvos „Drag“ lenktynių čempionato III etapo superfinalą nugalėjo Vilniaus „Volkswagen“ centro darbuotojas Ježis Cmelevskis. Jis vairavo „VW Corado“.

Pagrindinės „Horn Grand Prix“ 1003 kilometrų lenktynės prasidės šeštadienį 10.45 val. Organizatoriai tikisi, jog jos pritrauks minias žiūrovų.

Praėjusiais metais susirinko apie 50 tūkst. žiūrovų.