Nesuvokiamas beširdiškumas: internete savo vaikui ieško naujos mamos

as

as portretas
Na,gal jau geriau tegu iesko kam vaika palikt,negu jo nenoredama isves pas (tuo labiau toki) patevi,ir bus uzdauzyta 135smugiais i galva. Tas vaikelis vistiek nebus laimingas likes su tokia mama,,ir ar taip ar kitaip moraline trauma bus,ar ji ja augins nemyledama,ar neaugins. Musu liaudyje viskas nenormalu. Ismeta i konteineri-gyvuliai! Palieka gyvybes langelyje-gyvuliai. Uzmusa nes augint nenori-monstrai! Sako,jog negali auginti,praso kas pasirupintu,vel monstre. Mama juk atvirai sako,kad nenori auginti mergytes,na tai padekit jai jos nebeauginti. Tik nesuprantu kam per zmones iesko,ir visus pykdo,juk gali i vaiku globos namus kreiptis. Lygtai pati nepamaste,kad ka bepasakytu,psichologinio palaikymo nesulauks,tik bus uzmetyta akmenimis ir teisiama,lygiai taip pat smerkiama,kaip ir visi vaikzudziai.

Ieva

Ieva portretas
Ta pana siūlė vaiką atiduoti svetimam vyrui ir į užsienį varyt pas draugą kuris jau Facebook pasidarė įžymybė, rodo live kaip su kitom panom kursasi, geria, narkotikus vartoja ir jinai varo pas jį gyventi. Pati niekur nedirba pas tėvus ant sprando sėdi, ir da dukryte palikti nori svetimiems, tai geriau jau kažkas kitas ją augintų ne pati motina, šitą motina pati per Facebook ieškojo vaikui mamos kitos nes norėjo pas tą vyrą savo važiuoti kuriem ant jos nusisikti,

Rasa

Rasa portretas
Mielai įsivaikinčiau šią mergaitę, kaip galima surasti šią mamą?

Anonimui

Anonimui portretas
geras?! Visi laukia kas jai paduos,atneš. Aš nelaukiu. Nešu, duodu,dirbu. Sukuosi kaip voverė rate,vakare kojų nejaučiu,bet nelaukiu,nes žinau yra silpnesnių,senyvo amžiaus artimųjų ir jiems reikalinga visapusiška pagalba. Ir man gera,nes esu naudinga kitiems,dėl jų aš gyvenu. Niekas nepadėjo,susikūrėm dviese gyvenimą tokį,kokį norėjom. Pradžia buvo sunki,bet nedejavau. Kiekvieną minutę buvo įjungtas mąstymas kaip ir kiek susitaupyti,kur investuoti pinigus naudingai dėl šeimos,vaikų gerovės.Abu dirbom ir tebedirbam kiek jėgos neša,kartais kiaurą parą,be miego. Na ir ką? Yra rezultatas,kuo džiaugiuosi. Viskas įmanoma,nors ir mažais tempais,per ilgesnį laiką,tik reikia noro ir organizuotumo.Jei jo nėra,niekas nieko nepadės.

Anonimas

Anonimas portretas
Sunku auginti vienai vaiką? Yra viena kaip pirštas? Ji turi mama, ji gyvena pas mamą. Ji niekur nedirbus gyvenime. Jai yra 25 metai. Ji tik laukia kas jei ką paduos, kas jei ką atneš.

Anonimas

Anonimas portretas
Maziau teiskit, patys comforto busenoje budami. Tai motinai akivaizdziai pagalbos reikia.. Akivaizdu kad ji viena kaip pirstas, ir nieko neturi. Ar zinot ka reiskia islaikyti vaika vienai? tai yra dirbti, nuomoti gyvenama plota, mokesciai, moketi uz vaiko prieziura kol dirbi, ir visi kiti dalykai.. tai yra neimanoma, deja

Anonimas

Anonimas portretas
neverta ją vadinti mama,o tam anonimui kur nepatenkintas kad mažai moka valstybė vaikams ponuli vaikus reikia pačiam išlaikyti o ne valstybei juk tu lovoje patiri malonumą ir jei nemoki saugiai mylėtis tai būk malonus ir išlaikyk savo atžalas pats kodėl aš turiu tavo vaikeliu rūpinti už tave visiems tik duokit pinigų valdžia nustokite mokėti visokias išmokas vaikai turi tėvus o tėvai tegul rūpinasi antra išvažiuoja į kitą šalį palieka vaikus sakykim seneliams mokesčius moka kitoje šalyje o vaikai lanko čia poliklinikas mokyklas ir t t iš lietuvos dirbančiųjų yra išlaikomi taip pat neprisideda ir prie pensijos didinimo savo seneliams ir tėvams susimastykite

Nu

Nu portretas
ir mamytė? Bliaus po metų krokodilo ašarom. Geras ten ir draugas, jei jam tinka tokia žvėris draugė. Jei dukrą gali per internetą siūlyt kam nors,jam irgi nebus gera. Jau taip negi nieko artimo neturi,kad svetimiems nori įpiršt vaiką. Kas gi ja galėtų pasitikėt dėl apmokėjimo ir dukros išlaikymą??? Būtų kūdikis,tai į gyvybės langelį galėtų padėt. Tai nors mergytė būtų saugi ir gal ateity gyventų normalioje šeimoje. Tiek norinčių įsivaikint. Kokia vaikui trauma. O Dieve,sava mama dukrą į chakalį iškeičia. Manau po tokių skelbimų ir taip bus paiimta. Matyt to ir siekė,kad sužinotų spec.tarnybos,tai nereiks niekam pervedinėt pinigų. Faktas!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Ei, supisti taip vad. vaiku teisiu ,,gynejai,, tai ne jusu REIKALAS. Pagal jus tai geriau kad vaika imestu kur i sulini. Suras gera moteri kuri ir uzaugins ta vaika. Kurvos, neturit ka veikti ? Ziurekit kad vagiu valstybe moka kelis centus vaiku islaikymui ir vaikams ant duonos NEUZTENKA. Parazitu gauja.

...

... portretas
tu hmm.... tam yra vaiko tėvas , kuriam ji dukros neatiduoda!

hmm

hmm portretas
Aš nesuprantu vieno ,ko tie vaikų teisių išgamos kiša savo nosies,čia absoliučiai ne jų reikalas ,ji jokio nusikaltimo nedaro,aš be jokių problemų paimčiau bet su sąlyga kad niekada nebus jokių ten gražink man atgal po kokių 5 metų.Vaikai turi turėti vaikystę ,o jei mama nenori jos ,tai šulinių ne mes,tai jau geriau globėjas

Odeta

Odeta portretas
O kiek vaikučiu patyliukais,,perleista" dažniausiai seneliams, nes nepavykus iš pirmo karto, kuriami vis nauji ,,šeimos" variantai, o tas pirmesnio bandymo vaikelis ,,lieka už borto". Ir nebūtinai mama emigruoja, gyvena ir visai netoliese, bet jau su kita šeima. Tas vaikas lieka seneliams, ar tikrai jis bus laimingas ir jam nieko netruks?

Lina

Lina portretas
Normalus skelbimas. Ir tegu vaikų teisių gynėjai nesipiktina. Štai, žiūrėkite, ką daro visokie karbauskiai. Žmonas su vaikais išveža į užsienį, o patys su meilužėmis Seime sėdi.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių