R. Dičpetrienė: diržu išauklėsi paklusnius bailius, o ne sąmoningus žmones

Gaila

Gaila portretas
man jūsų, besidrabstantys komentatoriai.

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
Deja, kuo daugiau įvairiausių vaikų ugdymo metodikų, įvairiausių; auklėjimo,vaikų gynimo ;visuomenininkių;-tuo labiau geresnės ;;pasekmės.

>Ką gi,

>Ką gi, portretas
Nereikia čia graudintis ir mums moralus skaityti, nes turi būti auklėjimo auksinis viduriukas, o jūs gerbiamoji, nukrypot ne į tą pusę, kurioje yra padorūs tėvai mylintys savo vaikus, bet griežtai juos auklėja. Pas mus nėr kaip reikia. Arba palaida bala vaikų auklėjime ir jie daro ką nori ir terorizuoja suaugusius, arba yra daužomi kaip bokso kriaušės. Griežtai auklėti vaikus, bet teisingai, kitaip jie jus auklės. Jau kai kurios supermamytės tai pajautė savo kailiu ką reiškia nuolaidžiauti vaikui ir net buvo priverstos lankytis pas psichologus. Manot vaikai nuo to pasitaisė? Nei velnio. Jie ir toliau terorizuos kvanktelėjusius tėvelius. Jei ir toliau bus duota valiai vaikams, ne vienus tėvus išves iš proto.

Ką gi,

Ką gi, portretas
kai kurie komentarai rodo, kad lietuvaičiiuose dar labai dažnai gyvena baudžiauninkas, kaip bebūtų gaila. Apie ką gali diskutuoti su žmogumi, kuris mano, kad vaikai neišaugtų žiaurūs, nuo mažens supratimą apie pagarbą tėvams ir aplinkiniams, dorumą, darbštumą reikia įmušti pagaliu...O Anonimas išvis nežino, ko nori.

...

... portretas
Nekurios bobelės auklėjimo ir bausmės neskiria nuo smurto; te jos PAČIOS eina į smurtaujančias šeimas tiems vaikiukams padėt, o nesikiša ten kur Tėvams jų Vaikų išsiauklėjimas RŪPI.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip, isaugo nauja landzberginiu DEBILU karta - kas antras banditas ir zmogzudys. Nemoka nei rasyti, nei skaityti bet VOGTI ar UZMUSTI tai PIRMI. Dirzas laukini zveriuka padaro ZMOGUMI. Aciu tevams kad kai reikejo nepagailejo ir gerai ikirto o tai buciau kalejime pastipes su tom piderasinem laisvem. Dar po 5 metu vaikai SODINS TEVUS I KALEJIMA. Ziurekit kas dabar jau darosi - vaikai spjaudo ir musa mokytojus. Aciu supistai DERMOKRATIJAI.

Anonimas

Anonimas portretas
Nagi...vaikai auklejasi gyvais pavyzdžiais;reiškia tevai nėra idealai,o aplinkoj irgi pakankamai balagano.Bet tokią mergytę{nuotr.}aukleti šitaip gali tik debilai,ir juos reikia uždaryt į kalejimą,prieš tai panašiai paauklejus.

Komentatorius

Komentatorius portretas
nesuprato (matyt, kažko negana), kad kalbėta ne apie normalius tėvus, o apie normalią visuomenę, t.y. visus, kurie turi savo nuomonę vaikų atžvilgiu. Normalūs tėvai įsižeidė. Be reikalo.

nuomonė

nuomonė portretas
jau Vakarų Europa prisiaugino tokių "sąmoningų" ,kad dabar nebežino ką daryti su ta "sąmoninga" karta.

Daugiareikšmiškai

Daugiareikšmiškai portretas
Kuo čia dėti šiose istorijose visi normalūs tėvai? Va tegul ...petrienės psichus, degradus, narkomanus, pijokus ir auklėja, jiems įrodinėja, kad vaikų negalima mušti ir užmušti (bus įdomu sužinoti kaip juos tai paveiks) , o padorūs tėvai žino kaip auklėti savo vaikus, kad jie neišaugtų žiaurūs, žino, kad savo vaikams nuo mažens reikia įskiepyti supratimą apie pagarbą tėvams ir aplinkiniams, dorumą, darbštumą. Labai geras posakis, ne veltui sugalvotas: „savo vaiką mylėk kaip dūšią, krėsk kaip grušią“. Dar nei vienam vaikui nepakenkė rykštė, o tie, kurie jos negauna, užaugę gauna cypėj bananų.

Anonimas

Anonimas portretas
tam vienareiksmiskai,,-- kas be ko kelt pries vaika ranka,zemiau zemo,dauzyt ar spardyt --slyksciu gyvuliu net gyvuliai taip nedaro]darbas ,o ne zmoniu...bet grieztai paauklet [esant butinybej] --butina.

Vienareikšmiškai,

Vienareikšmiškai, portretas
net nediskutuojant apie įstatymus gerus ir blogus, pirmiausia natūraliai, visiems normaliems žmonėms, žiūrintiems į šią ir kitas žiaurias sumuštų vaikučių nuotraukas, turėtų kilti klausimas: argi gali suaugęs žmogus šitiek savo pykčio ir fizinės jėgos išlieti ant šių bejėgių mažylių? Ko mes tada laukiame? Ar ne atsakomosios reakcijos?

Anonimas

Anonimas portretas
Rasius Mazpetrienis... sako , jei vaikuciu [ su saiku] neauklesit zodziais ir dirzu --uzaugs iskrypelis bandiuga ,zudikas aferiuga, kuris savo jaunas [ ir ne tik jaunas]dienas praleis kalejimuose arba kapuose...

išlindo

išlindo portretas
Yla iš maišo. Ne vaikai rūpi tiems, kurie apie įstatymą šaukia. O pinigai , fondai. Aukok.lt.

mama

mama portretas
taip pirmiausia turi buti istatymas tevams ,kurie musa savo vaikus. reikia suaugusiam sukurianciam seima praeiti kursa kad draudziama istatymu skriausti musti vaikus ..

Viskam turi būti saikas

Viskam turi būti saikas portretas
O be diržo išauklėsi glušpetrius, akiplėšas, isterikus, pabaisas lipančias per kitų galvas, neturinčius nei baimės, nei gėdos nei sąžinės. Apie kuklumą net nerašau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių