Vaiko išmokoms – milijonai

Antanas Šampanas

Antanas Šampanas portretas
Kokie milijonai? Kiekvienam dirbančiam buvo papildomas neapmokestinamas pajamų dydis (~15 eurų), juos nuėmė, padarė 30 eurų vaiko pinigus. Iš esmės tas pats - tėvo 15 eurų + motinos 15 eurų = 30 eurų. O rėkia - didžiausia reforma! Mokami vaiko pinigai! Kokie pinigai? Čia tie patys tėvų pinigai, tik dar ranką ištiesęs turi valdžios paprašyti! Kam nuo tokių nesamonių geriau? Tik pagerėjo salygos visokiems nedirbantiems ir nedibrsintiems pašalpiniams. Valdžia rūpinasi savo rinkėjais...

kl

kl portretas
pamiršo paminėti, kad tie milijonai ir buvo tų pačių tėvų, nes naujų dar neskyrė, o tik atimtus pervadino vaiko pinigais.

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Įdomiems sanprotavimams,dar įdomesnis.Puiku,kad lietuviai ne supuvę kelmai,išreiškia viešai nuomones.Iš to,jeigu viską analizuoti,aiškus visas vaizdas apie blogėjimą,gerėjimą,stagnaciją,kultūrą,išsilavinimą.Aš pavyzdžiui siūlau ligi tam tikro nustatyto amžiaus nepagimdžius arba neįsivaikinus ir neauginant vaikų,įvesti mokestį,kurio bendra suma būtų lygi bendrai vaiko pinigų sumai.Nes yra ir tokių porų,kuriem meilė vien seksas be jokių papildomų įsipareigojimų.

Įdomūs samprotavimai,

Įdomūs samprotavimai, portretas
jeigu užsienyje yra mokamos Įvairios išmokos vaikams,tai vos ne visi ploja ir dżiaugiasi kaip ten yra rūpinimasi,o čia nors ir po nedaug,bet vis tik prideda prie šeimos biudžeto ,šaršalynas užverda.Ar ne per daug keliamas šaršalas lygioje vietoje,be jo niekaip lietuvaičiams neišeina,nors tu ką.Kokią tik sritį pajudina, atsiranda piestu stojančių,tai todėl ir murkdomės 30 metų, velkamės uodegoje visoje Europos sąjungoje.Apsispręskime ko norime pagaliau,nejuokinkime nei kitų,nei savęs !

pensininkė

pensininkė portretas
vaiko pinigai iki 18 m. tokie jau ir alkoholį vartoja ir vaikus gimdo gana valstybei auginti vaikus o kam tėvai reikalingi kad pagimdytų kada suprasime kad reikia ne remti o duoti uždirbti ir tėvai patys išlaikys savo vaikus tiek milijonų išleidžia visokioms pašalpoms vaiko pinigams o didinti atlyginimų nėra iš ko juokingai didesni atlyginimai didesnės pensijos tėvai uždirbs bus laimingesnės šeimos ir vaikai patenkinti ar valdžia pataikauja verslui ir nespaudžia didinti atlyginimų padarykite pelno mokestį nuo įmonės atlyginimo vidurkio jei atlyginimas didesnis pelno mokesti mažesnis ir priešingai

Vaikus išlaikyti turi tėvai,

Vaikus išlaikyti turi tėvai, portretas
O ne valstybė, tie pinigai skirti prisidėti prie tėvų išlaikymo. Džiaukitės ir nenusikalbėkite ,,kaip už 30 eurų išlaikyti,,.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Jo,ar žinai yra toks rusiškas patarimas:,,ne uči otca jeb...'',Jis labai tinka tau tik vietoj otca pakeičiu syna.

jo

jo portretas
ar ne perdaug norite,okaip mes auginom vaikus be valstybes padejimo ,dirbom 2-dviejose darbuose,ir uzaugo o siandien norim kad valstybe uzaugintu vaikus ,okur tevai,as cia nesuprantu ,jaunimas dirbti nenori daug,otik greitai visko nori iskarto ,juokinta,pries darant reikia mastyti ar sugebesi vaikui duoti duonos meiles ,silumos,o ne tik lova masazuoti per naktis,

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Ir dar,tų valdžiažmogių pavydas ir bukaprotiškumas tiesiog kiekvienam žodyje.Pavydi kad vaikas,kurio tėvas pluša Anglijos paukštyne,o motina Lietuvoje pakuoja krabų lazdeles geriau gyvens,nei valdžiažmogio, šikna trinančio valdišką kėdę Lietuvoje,vaikas.

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Kęstai,jeigu durnas,tai nors neprisipažintum.Jeigu dirbs robotai,tai nerobotai galės už tuos pačius atlyginimus dirbti tik 3 dienas savaitėje,o kitas 3 dirbs ukrainietiški nerobotai.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Absurdas,kaip ir visur.Vaiko išmokas moka ne iš ES,o iš valstybės biudžeto,todėl vienas iš tėvų dirbdamas kitoje šalyje turintis vaikų, logiškai mąstant, galėtų gauti išmokas ten ir ten,jeigu vaikai dalį laiko būna su juo.Suaugę vaikai pasirinks,kurios šalies piliečiu jie nori būti.Na,o jeigu aš turiu du-vieną Anglijoje,kitą Lietuvoje,ar vaikai nepradės muštis,nes angluškasis gaus 5 kartus daugiau,nei lietuviškasis?

Kęstas

Kęstas portretas
Greitai vaiko išmokos bus beviltiškos. Ateina didelės bedarbystės debesys. Daugybę kartų cituotas Oksfordo universiteto tyrimas daro išvadą, kad iki 2030 m. beveik pusė Vakarų pasaulio darbo vietų atitenka robotams. Kadangi dauguma darbo vietų Lietuvoje yra primityvios (sunkvežimių vairuotojai ir pardavėjos) tai Lietuvoje dar daugiau darbo vietų yra pavojuje. Gerai, kad Lietuvoje turime atvirai vag_iančius Landsbergius ir Masiulį, todėl žiūrime jų gyvenimo muilo operą ir galime nekreipti dėmesį į tai, kas darosi pasaulyje. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

30eur per menesi :D

30eur per menesi :D portretas
cia tipo po 1 eur i diena, kaip reikia ta vaika ismaitinti? :D

Raimondas

Raimondas portretas
Mes draugiškai investuojame į Lietuvos vaikus :) :)

Ana

Ana portretas
Ir toliau didins pašalpinių armijas. Skatinkit tuos, kurie vaikus ne kaip blynus kepa, o galvoja kiek gimdyti kiek sugebės tinkamai išlaikyti. Vadinasi tie kas dirba stengiasi, tuos smukdykim, o begalviams padėkim daugintis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių