Valstybiniai apdovanojimai: garbė skęsta intrigose

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Ne tik Čepas, bet gal net daugiau ir Kostas Kaukas, buvęs frontininkas, eidavo šnekėtis su rusų kariškiais. Kaukas su karininko "frenčiumi" ir virtine ordinų bei medalių rusams darė didesnį įspūdį ir įtaką. Žinoma, tai Čepo nuopelnų nenubraukia. Tik nepersistenkim su liaupsėmis, neva jis išsaugojo Klaipėdą Lietuvai ir pan..

nevertas

nevertas portretas
Pritariu kad daug yra neteisingai apdovanojami nes nėra palaikymo nes jeigu tu neturi kas palaikytu iš seimo prezidentūros ministerijos ir t.t. tavo nuopelnai nulis aš susidūrusi kaip Šiuliai apdovanoti pagerbti Motina išauginusia 11vaiku kokius kryžiaus kelius praejau.. ..

To Broniui

To Broniui portretas
Taigi ir gavo medalį "už nuopelnus". Ko dar reikia? Gal kaip Brežnevą nukabinėti? Aš tokį pat turiu ir man pakanka

Bronislavas

Bronislavas portretas
TESINYS ;Šiandiena mandrūs tie, kurie drąsiai mojuoja vėliavėlėmis. Čia ir prireikė jo, kaip psichologo V. Čepo pastangos pasiteisino. Klaipėdoje išvengta smurto protrūkių žmonių aukų, sovietų kariškiai nepanaudojo jėgos ir ginklų. Tai politiko Vytauto Čepo didelis nuopelnas Lietuvai, kuris valstybės lygiu liko nepastebėtas iki šiol. Mano giliu įsitikinimu Vytautas Čiapas jau seniai turėjo būti apdovanotas už nuopelnus Lietuvai.

Bronislavas

Bronislavas portretas
Pritariu Klaipėdos dienraščio publikacijos „Garbė skęsta intrigose“ teiginiams. Vytautas Čepas vadovavo miesto tarybai, nuolat vedė derybas su sovietų pulkininkais. Kiek prisimenu su Černychu, su politrukais, įtikinėdamas, aiškindamas, kad su tankais įvažiavę į gatves tikrai nieko nelaimės. Atminkime, kad Klaipėda buvo surusėjusi. Čia jums ne Kaunas ar Panevežys. Tikroji internacionaline draugystė išryškėja per sumaištis ir neramumus. Tai buvo visoje Lietuvoje ,taip buvo ir Klaipėdoje . „Jėdinstvos“ internacionalistai iš smirdančios srutų duobės siuntė grasinimus ir prakeiksmus tiems kas ne su jais ,kas pasirinko laisvę ir laisvą Lietuvą. Lietuva pasirinko laisvę ir tarp tų kurie pirmieji žengė į laisvę buvo Vytautas Čepas, nors sovietiniai karininkai Čepui aiškino, kad vis tiek Klaipėda bus Kaliningrado ir priklausys Rusijai. Aš labai dažnai susitikdavau su Vytautu ir žinojau kiek reikėjo su jais išgerti, kad neįvyktų tai ,kas dabar įvyko Donecke.

to Rimas

to Rimas portretas
Tiesiog nesireklamuoja, kaip koks P. Gražulis ar V. Šustauskas tai valdžiai ir "Dzin"

Rimas

Rimas portretas
Man tai visą laiką atrodė kad kas kas , bet Čepas tai apkarstytas medaliais. Keista kad taip nevertina žmogaus. Gal ko nors nežinom, gal priekabiavo?

Sigita

Sigita portretas
Jei taip yra kaip parašė laikraštis tai siaubas, kažkoks nesusipratimas. Juk jei ne tuometė miesto valdžia Klaipėda dabar būtų Kaliningradskij kraj ir važiuotume čia su vizomis. Kaip taip galima užmiršti žmones tada aukojusius viską. Nejau jie tokie vieniši, kad neturi bendražygių, pagaliau draugų, kurie prašviesintų atmintį. Gaila, kad taip yra.

>

> portretas
Kas del "tanku "derybininko"",nepudrinkit smegenu,"bronetranspartorai",bemaz puse metu stovejo salia okupantu stabo miesto centre. .

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Tenka pastebėti kad medalių skirstymas miglotas.Dažnas atvejis gauna ne tie. Tik pastebiu kad tikrieji Lietuvos žmonės dažniausiai turi stiprų argumentą- Tą aš dariau ne dėl medalio o dėl savo įsitikinimų ir ir vardan Lietuvos. Dažniausiai tai būna nepartiniai žmonės, arba atsisakę raudonos spalvos amžinai ir nelinkę persidažyti.

otilija

otilija portretas
ko čia dar stebitės, gal nepastebėjot kad Lietuva yra tik Vilnius ir Kaunas, o visa kita tik kažkokios džiunglės

Mergaitę Mašą "tratina" Lokys vaikams matant

Mergaitę Mašą "tratina" Lokys vaikams matant portretas
Reikėtų apdovanoti politologus Surskį ir Mauzerį

Editai

Editai portretas
Silpna tavo nuovoka, o ne rasinys, jei nesupratai ironijos.

Sigitas Petkevičius

Sigitas Petkevičius portretas
Teisingas pastebėjimas t.y. "Klaipėda visada buvo laisvamanių miestas. Ir V.Čepas – vienas tų laisvamanių. Tokie žmonės bet kokiai valdžiai nepatinka. Tai kaip juos apdovanosi? Bet vis dėlto valstybė turi pastebėti tuos, kurie eina priekyje. Apdovanojimu parodomas piliečio ir valstybės santykis, tai yra labai svarbu". Todėl laikas baigti tą prezidentūros nesamoningą, neapgalvota ir Lietuvos gyventojus erzinančia variokų su banteliais dalyjimą. Pagal juos išeina taip kam noriu tam dalinu. Sausio 13-osios atminimo reikšmingais ženkliukais Lietuvos vyriausybei reikėjo įteikti visiems Lietuvos gyventojams be jokio išskirtinumo. Tuose įvykiuose dalyvavo didelė dauguma Lietuvos gyventojų.

Nuopelnai Afganistane

Nuopelnai Afganistane portretas
Tikrai? :))

Kodel, uz ką?

Kodel, uz ką? portretas
Taip, straipsnis geras, manau daugeliui nesuprantama- uz ką galejo gauti apdovanojimą p. Greiciūniene?....arba Jokuzys- ""uz nuopelnus Lietuvai""...uz kokius nuopelnus? Nera aiškumo.O perskaicius, siandieniniame ""Vakaru eksprese"" G.Tomkaus str.""A.Pašilis Klaipedietis artinęs kovo 11"" - tokie Zmones likę be įvertinimo, o manau jiems šiandien ir nebesinoretų tokių medalių, dalijamų bet kam..... Kas pateikdavo siūlymus apdovanojimams? Noretusi pavardzių. Šis paviešinimas kovo 11 d. išvakarese , kelia kai kuriuos klausimus. Uz ką, kodel, kieno teikimu ? ....

Edita

Edita portretas
Silpnas rašinys. Jo pavadinimas visai neatitinka turinio. Nesuprantama už kokį laikotarpį apdovanoti paminėti straipsnyje žmonės? Manau, kad už mūsų Nepriklausomybės atgavimo laiką t.y. nuo 1990 m. Jei taip, tai kokie nuopelnai Lietuvai,Klaipėda yra V.Greičiūno ir tuo labiau jo žmonos Greičiūnienės? Galėtų žurnalisitė ir parašyti apie jų nuopelnus laisvai nuo komunistinės santvarkos LIetuvai. Taip pat ir apie kt.

VANGA

VANGA portretas
Runkulių iš tvartelio komentarų SMARVĖ SKLINDA IŠ JŲ RŪSIŲ

runkulį pamiršot

runkulį pamiršot portretas
o kur tata palikot kaip dabar be talismano

pirmiausiai

pirmiausiai  portretas
ordena TATAI ,,,dedulei,,, is tvartelio ....na ,o kas liks atiduokit klaipedieciams
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių