Šventojo ministro išganymai

Anksčiau "Sodra" visų senolių "džiaugsmui" statėsi rūmus, vėliau gyvuliškai didinosi algas, dabar atėjo metas eksperimentams: vykdomas antropologinis tyrimas, kiek senoliai temps negavę pensijų. Gal išvis apsieis be jų ir galima bus sutaupyti kokiems nors pakvailiojimams valstybės vardu?

Šitoje visoje anarchizmo šventėje ministras L.Kukuraitis vėl atrodo tarsi šventasis – senjorams žada, kad pinigai bus sumokėti. Dabar jau – šią savaitę.

Pažadas – ne pirmas, bet pagyvenę žmonės vis tiek kaip išganymo laukia tos išmaldos, kurią valdžios peniukšliai iki šiol vis kažkodėl vadina "pensija".

Taip, ministro veidas tikrai geras ir nuolankus. Iškart matyti – vidutinybė. Tačiau, kaip žinome, geras žmogus – ne profesija. Tai regime ir iš to pinigų nenešiojimo skandalo, kuriuo "gėrėjomės" visą praėjusią savaitę.

Klausimas šia tema geram žmogui: ar tiek pat vėlavo ir atlyginimai ministrui (3 152 eurai), "Sodros" direktoriui (2 775 eurai), jo pavaduotojams (2 545 eurai), skyrių vedėjams (1 976 eurai)?

Visiems pastariesiems pernai algos padidintos, kai kuriems dar ir žymiai. Matyt, už labai gerą darbą, kurio rezultatai šiandien švilpauja pensininkų kišenėse.

Gal ministerija išleis ir metodinius nurodymus, kaip gyventi žmogui, kuriam tų dviejų su puse šimtinių neatneša jau dvi savaites?

Sunku net paaiškinti tą katalikišką gyventojų kantrybę: prieš pat jų akis biudžeto lėšomis perkami auksiniai šaukštai, milijonai mėtomi paukštelių veisimui, kriminalinėms galimybių studijoms, strateginiams (ufonautikos) projektams bei valdžios amebų komandiruotėms.

O visą gyvenimą dirbusiam senam žmogui skiria kelis grašius ir dar tų pačių paduoti kaip žmonės negali.

Jei nieko šiame gyvenime dorai padaryti nesugebi, gal laikas užleisti kėdę kitam, kuris nežvelgs veršio akimis per TV ir neapsimetinės raudantis prie uždaužyto Matuko kapo?


Šiame straipsnyje: Sodrapensijosvaldžia

NAUJAUSI KOMENTARAI

Pensininkė

Pensininkė portretas
Vargana pensija už 40 sąžinigai pradirbtų metų vedama i mano kortelę Swed bankas. Laukiu,laukiu...nesulaukiu...Kur mano pinigėliai juodai duonelei?!Kas pasakys?Gal sąskaitos numerį sumaišė?..Lietuva - stebuklų šalis...Tai jau taip...Sakau anūkams - dumkit iš tos Lietuvos kol laikas! Paskui, bus po laiko!..

Taigi,

Taigi, portretas
Gaunu pensiją į kortelę ir jokių problemų niekada nebuvo.Ir nekatinkit Sodros,juo labiau,ministro.Pinigai visada būna pervesti laiku.o ta įmonė,kuri laimėjo konkursą išnešioti pensijas,tai labai smarkiai pavedė.Ir kas gali paneigti,jog čia ne sabotažas pries valdančiuosius.Tegu tik neverkia pensininkai,tarybiniai metai išmokė mus išsisukti iš bet kokios padėties.O tada dar buvom jauni,ir niekada nedėjavom,kad sunku,kai net maisto neužtekdavo nuo algos iki algos.O ir ne visada jo rasdavai parduotuvėse. Na,truputį iš kojinių santaupas pamažinot,nieko baisaus. Mažiau sukčiams atiduosit,kai ateis į namus.

Auris Toyota

Auris Toyota portretas
Taip , Sauliau , atsimenu 1996 metų Birštoną ----------viskas apšiurę , o naujas Sodros pastatas iš tolo spindi prabanga savąja . Tarybiniai šaligatviai kreivi pasišiaušę , o palei tą įstaigą------------nauji lygūs kvadratiniai metrai .
VISI KOMENTARAI 22
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Teisėjai ir „apačios“
  Teisėjai ir „apačios“

  Besibaigiant žiemai ne tik "putodams sniegs visur į nieką pavirto", bet pamatėme įvairių keistų dalykų. Vieni gana komiški, kiti anaiptol ne, treti paprasčiausiai liūdni. ...

  15
 • Teisėjus atrenka ne politikų „pageidavimų koncertas“
  Teisėjus atrenka ne politikų „pageidavimų koncertas“

  Teisminė valdžia, jos profesionalumas, teisės viršenybės principo užtikrinimas demokratinėje valstybėje yra visa ko pamatas, todėl naujiena apie sulaikytus teisėjus ir advokatus smarkiai sukrėtė Lietuvos visuomenę. Vis dėlto viena detalė y...

  6
 • Miuncheno konferencija neatspindi šiuolaikinio pasaulio
  Miuncheno konferencija neatspindi šiuolaikinio pasaulio

  Sąmokslo teorijų šalininkai ir protestuotojai prieš globalizmą nekenčia Miuncheno saugumo konferencijos. Ji slapi, neatskaitinga ir patenkinta savo darbais – tikras visagalio pasaulinio elito, rengiančio pokylius už uždarų durų, ko...

 • Kas skiria Lietuvą nuo Šiaurės Korėjos?
  Kas skiria Lietuvą nuo Šiaurės Korėjos?

  Rusija. Tik ji mus skiria nuo komunistinės Korėjos. Šiaurės Korėja mūsų atžvilgiu yra kartu ir toli, ir arti. ...

  6
 • Knygų Respublikos pilietybė
  Knygų Respublikos pilietybė

  Šį savaitgalį daugelis jau prieš metus buvo pasižymėję – užimtas! "Tu ką, nevažiuosi į Knygų mugę?!" – tarsi būčiau pamiršusi savo dukros gimtadienį, perlieja smerkiančiu žvilgsniu sutikta pažįstama....

 • Raganos prieš baltąsias meškas
  Raganos prieš baltąsias meškas

  Aušo 2019-ųjų pavasaris, pasaulis ruošėsi minėti NATO įkūrimo ir SSRS žlugimo jubiliejus, o Kremliaus karalystė vis labiau jautėsi užspausta į kampą ir puolama išorės blogio jėgų. Jungtinės driežažmogių, masonų, Rockefe...

  1
 • Čia priėjo Ona...
  Čia priėjo Ona...

  ir pastebėjo: ...

  8
 • Palikimas Jėzui Kristui
  Palikimas Jėzui Kristui

  Aštuoni teisėjai plius penki advokatai lygu trylika. Šitas velnio tuzinas vakar sudrebino ir taip jau nuo rinkimų isterijos virpančią šalies visuomenę. Nejau pasitvirtino statistinio piliečio klasikinė formulė: "Visi jie &ndas...

  6
 • Lobis iš idėjų sandėliuko
  Lobis iš idėjų sandėliuko

  Vienu stabiliausių pažadų, kurį Lietuvos politikai traukia iš savo idėjų sandėliukų it anūkų pasiilgusi močiutė uogienę, – ketinimai mažinti Seimo narių skaičių. Jau ne kartą žadėtas įgyvendinti, išdiskutuotas, sukritik...

  2
 • Nevaikiški klausimai
  Nevaikiški klausimai

  Pavasarėjant Seimas rudens sesiją baigė nebaigęs tiesinti "vaikų nemušimo ir iš tėvų neatėmimo" įstatymo. O juk įstatymas kaip įstatymas. Nei geras, nei blogas. Vaikų mušti negalima. Apskritai nieko negalima mu&scaron...

  1
Daugiau straipsnių