Sekmadienį Lenkijoje įsigaliojo prekybos draudimas

Fredinis

Fredinis portretas
Viena įmonė gamina komodas ir batų dėžes ištisai,visą parą,visais savaitgaliais ir net per visas šventes.Ir niekas dėl to nesirūpina.Tai kur man maisto nusipirkti reiks,jei išeiginė bus sekmadienį?

joseeugeniopereira83@gmail.com

joseeugeniopereira83@gmail.com portretas
Skolintis nuo 1000 eurų iki 100.000 eurų, mes depozicijos per 24 valandas. Susisiekite su WhatsApp: +33756890875 El. Paštas: joseeugeniopereira83@gmail.com

Dusia

Dusia portretas
O kodėl kiti,ligoninės,policijakepyklos vistiek turi dirbt ir sekmadieniais.Kur jųteisės,Solidarume?Mes gal irgi norim melstis ir būti su šeima,ne vien pardavėjos iš prekybcentrių!

...

... portretas
O kaip su prekyba dievu bažnyčiose?

tikrai

tikrai portretas
Aisku, kad isikiso Lietuva.

Kęstas

Kęstas portretas
Galėtume ir nevažinėti maisto į Lenkiją, jei mūsų atlyginimai būtų normalūs, atitiktų mūsų kainas. Darbuotojai randa naujus būdus dėrėtis dėl didesnės algos. "Kai darbo santykiai dabar taip liberalizuoti, kaip dabar Lietuvoje, ir profsąjungos bei kitos darbuotojų organizacijos yra darbdavių kišenėje ir bijo Skvernelio pykčio, ką daryti dirbantiesiems? Dirbantieji susitaria didelėse grupėse internete ir išeina streikuoti, net neturėdami teisės streikams ir nepaisydami profsąjungų nuomonės. Kai streikuojančių darbutojų yra tiek daug, ir nėra jų centrinės valdžios, tai ir nubausti nėra ką. Rezultatai neblogi. Darbadaviai kelia atlyginimus.

Kęstas

Kęstas portretas
Taip padarė mokytojai Vakarų Virdžinijoje, Amerikoje. Algas jiems pakėlė net penkiais procentais. Išvada paprasta: jeigu nėra tvarkos, padedančios išspręsti konfliktus darbe, tai darbuotojai priversti veikti betvarkėje. Aišku, valdžiai ir darbdaviams toks chaosas yra sunkesnė situacija. Bet jie patys ją sukūrė, suardydami senosios tvarkos likučius." Beje, perduokite nuoširdžiausius linkėjimus Skverneliui. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Šiaip

Šiaip portretas
Ispanijoje ar Vokietijoje nedirba sekmadienais niekas. Ir nieko, nemiršta dėl to. O čia lietuviams mat didelė tragedija kad Lenkijoje uždraudė. Jei kas važiuoja apsipirkti i Lenkiją važiuos šeštadieniais ir tiek žinių. O jei labai ka prispirs duonos kepaliuką nusipirkti ar dar kokią smulkmena kad iki išganytosios Lenkijos kitą savaitgali pratempti tai jau kaip nors ir iš maksimos sekmadieni nusipirks.

Anonimas

Anonimas portretas
Cia kad Lietuviai neatvaziuotu pirkti pigesniu prekiu.

...

... portretas
Mainais reikia nutraukt bet kokias derybas su Lenkija.

Anonimas

Anonimas portretas
Pasirodo ir lenkai kartais priima tokius sprendimus, kad... o as maniau tik lietuviai taip sugeba..

LT

LT portretas
absurdas, toks vaizdas, kad tie kas direba sekmadieni neturi laisvu dienu :D Vien nedirba sekmadeni, kiti pirmadieni ar panasiai. Absurdiska "problema". Tuo labiau, kad jei nepatinka esate laisvi rinktis darba, kur sekmadieni ografiko nera.

musu

musu portretas
komercine mafija nedaleis to nes sie besociai veidmainiski gobsuoliai tiki tik i 1 dieva tai piniga....

cha

cha portretas
Galės dabar sekmadieniais garbinti savo viešpatį...viduramžiai grįžta...Įdomu tik , po kiek laiko mūsų seimas paseks lenkų pavyzdžiu ? Kad paseks- net neabejoju. Čia dar gūdesni viduramžiai...

Vytautas

Vytautas portretas
O tai kukturiniai renginiai vyksta be darbuotoju? Juos organizuoja robotai?

juozas

juozas portretas
Puiku-taip ir turi būti.Visi kultūriniai renginiai-savaitgaliais.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių