500-asis L. Messi įvartis nenutraukė „Barcelona“ komandos nesėkmių serijos

500-ąjį įvartį karjeroje sekmadienį įmušė Lionelis Messi, tačiau dvidešimties komandų turnyro lyderė „Barcelona“ (76 tšk.) savo aikštėje 1:2 (0:2) nusileido į vienuoliktąją poziciją pakilusiai „Valencia“ (40 tšk.) ekipai ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės bei pratęsė nelaimėtų rungtynių seriją iki ketverių.

Penkiskart geriausias planetos futbolininkas pasižymėjo 63-ą minutę. Tai buvo 450-asis Lionelio Messi įvartis per 525 rungtynes vilkint „Barcelona“ komandos marškinėlius, ir dar jis įmušė 50 įvarčių per 108 susitikimus žaidžiant Argentinos rinktinėje.

Deja, tai buvo menka paguoda šeimininkams, nes pirmajame kėlinyje pradžioje Ivanas Rakitičius (26 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus, o kėlinio pabaigoje Santis Mina (45 min.) padidino svečių persvarą iki 2:0.

Lyderės kluptelėjimu pasinaudojo ir ją pavijo į antrą vietą pakilę Madrido „Atletico“ (76 tšk.) futbolininkai, namuose 3:0 (1:0) sutriuškinę septynioliktojoje pozicijoje esančią „Granada“ (30 tšk.) vienuolikę.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Koke (15 min.), Fernando Torres (59 min.) ir Angelas Correa (83 min.).

Tašku nuo pirmaujančių komandų atsilieka į trečiąją vietą nukritęs Madrido „Real“ (75 taškai) klubas.

Barselonos „Espanyol“ (36 taškai) vienuolikė su vartininku Giedriumi Arlauskiu – penkiolikta.

Kitų sekmadienį sužaistų susitikimų rezultatai:

„Malaga“ – Bilbao „Athletic“              0:1 (0:0)
Įvartis – Raul Garcia (53 min.)
„Rayo Vallecano“ – „Villarreal“ 2:1 (1:1)
„Rayo Vallecano“ – Javi Guerra (7 min.), Miku (81 min.);
„Villarreal“ – Adrian (20 min.)
„Sevilla“ – La Korunjos „Deportivo“ 1:1 (1:0)
„Sevilla“ – Iborra (21 min.);
„Deportivo“ – Oriol Riera (82 min.)

Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Getafe“ 33 7 7 19 29:61 28

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 31 įvartis – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).

Šiame straipsnyje: Lionelis MessiBarcelonaValencia