„Klarksono-Sakuonos“ futbolininkai A. Fokino taurės turnyrą pradėjo pergale

14-ajame Aleksandro Fokino taurės futbolo turnyre, kuriame dalyvauja dešimt komandų, sužaistos antrojo turo rungtynės B grupėje.

Sėkmingai susitikimas susiklostė pirmąsias varžybas žaidusiems praėjusių metų taurės laimėtojams „Klarksono-Sakuonos“ futbolininkams. Jie sugebėjo palaužti „Jambo“ vienuolikę 3:1.

Trys įvarčiai krito iki pertraukos. 14-ąją min. tolimu stipriu smūgiu „Jambo“ vartininką Edviną Razutį užklupo Andrius Pancerovas, po dar 14-os minučių rezultatą padvigubino vienas prieš E.Razutį iššokęs Mindaugas Žemaitaitis – 2:0.

Intrigą sugrąžino patys „Klarksono-Sakuonos“ žaidėjai, kai 36-ąją min. kamuolį į savo vartus galva nukreipė Osvaldas Deringis.

Antrąjį kėlinį vyko įtempta kova – pavojingų progų netruko prie abiejų ekipų stačiakampių. O įvartis krito vos vienas. Likus iki rungtynių pabaigos keturioms minutėms dar kartą iššokęs vienui vienas prieš E.Razutį, M.Žemaitaitis užtvirtino pergalę – 3:1.

Antroji dvikova tarp pirmąjį turą pergalę iškovojusios „Klaipėdos universiteto“ komandos ir nesėkmingai turnyrą pradėjusios „KKT“ ekipos baigėsi be įvarčių. Ir šiose rungtynėse netrūko pavojingų momentų prie vartų ir karštų akimirkų aikštėje. Vartininkai buvo akylesni, apgynę vartus nuo smūgių. O susitikimo arbitras, atvėsindamas aistras, iš aikštės išgynė po vieną abiejų vienuolikių žaidėją.

A pogrupyje pirmauja „Klaipėdos universitetas“, turintis 4 taškus po 2 rungtynių. Po 3 taškus iškovojo „Gargždų pramogų-Taško“ ir „Klarksono-Sakuonos“ klubai, žaidę po vienerias varžybas. Ketvirti dukart rungtyniavę „KKT“ futbolininkai – 1 taškas. Paskutiniai – penkti – „Jambo“ žaidėjai (0 taškų po 2 varžybų).

Į pusfinalį pateks po dvi geriausias ekipas.

Trečiajame ture – kovo 31 d. ir balandžio 2 d. žais „Klarksonas-Sakuona“ ir „KKT“ bei „Klaipėdos universitetas“ ir „Gargždų pramogos-Taškas“.