Anglijos lygos taurė: antro diviziono komanda išspyrė „Manchester United“

Anglijos lygos taurės ketvirtfinalyje užfiksuota sensacija. „Bristol City“ 2:1 nugalėjo „Manchester United“ ir žengė į pusfinalį.

Antrajame pagal pajėgumą Anglijos divizione žaidžianti „Bristol City“ ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai 51-ąją minutę pasižymėjo Joe Bryanas.

Už septynių minučių rezultatą išlygino Zlatanas Ibrahimovičius, tačiau Mančesterio ekipa nesugebėjo išplėšti pergalės.

Jau per pridėtą rungtynių laiką istorinę pergalę savo ekipai padovanojo Korey Smithas.

Kitame ketvirtfinalyje Londono „Chelsea“ 2:1 palaužė „Bournemouth“ klubą.

Šiose rungtynėse taip pat netrūko intrigos. Londono klubas pirmavo nuo 13-os minutės, kai įvartį įmušė Willianas, tačiau 90-ąją minutę rezultatą išlygino Danas Goslingas.

Visgi „Bournemouth“ viltis pratęsti kovą pratęsime truko vos minutę. Visai netrukus pergalę „Chelsea“ klubui išplėšė Alvaro Morata.