Argentinos futbolo pirmenybių lyderis atitrūko nuo persekiotojų

Devynioliktą pergalę Argentinos futbolo pirmenybių XXVII turo rungtynėse iškovojo trisdešimties komandų turnyro lyderis Buenos Airių "Boca Juniors" (61 tšk.) klubas, namuose 1:0 (1:0) įveikęs autsaiderę "Crucero del Norte" (14 tšk.) ekipą.

Vienintelį susitikimo įvartį pirmajame kėlinyje į savo vartus įmušė Gabrielis Tomassinis (12 min.).

Beje, šeimininkai dar anksčiau galėjo įmušti įvartį, tačiau 8 minutę Carlosas Tevezas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Artimiausios lyderio persekiotojos prarado taškus tarpusavio dvikovoje - antrą ir trečią vietas užimančių atitinkamai "San Lorenzo" (55 tšk.) bei "Rosario Central" (53 tšk.) vienuolikių dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Šeimininkams po įvartį pelnė Hectoras Villalba (1 min.) ir Sebastianas Blanco (77 min.), o svečių gretose abusyk pasižymėjo Marco Rubenas (33 min. iš 11 m baudinio ir 70 min.).

Ketvirtoje pozicijoje esanti čempionės titulą ginanti Aveljanedos "Racing Club" (49 tšk.) vienuolikė turo rungtynes pirmadienį svečiuose žais su devintą vietą užimančiais "Banfield" (43 taškai) futbolininkais.

"Quilmes"            - "San Martin"           2:0

Argentinos futbolo čempionato lyderių rikiuotė (vieta, klubas, rungtynės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Boca Juniors"          27 19  4  4  46:20  61

2. "San Lorenzo"           27 16  7  4  40:18  55

3. "Rosario Central"       27 14 11  2  41:23  53

4. "Racing Club"           26 14  7  5  34:22  49

5. "Independiente"         27 12 12  3  39:21  48

6. "Belgrano"              27 13  7  7  29:20  46

7. "River Plate"           26 12  9  5  44:29  45

8. "Estudiantes"           27 12  9  6  27:25  45