„Arsenal“ pratrūko Londone: 4 įvarčiai per 15 minučių

Londono „Arsenal“ neleido atitrūkti „Chelsea“ (34 taškai) ekipai ir nuo Anglijos „Premier“ lygos lyderių lieka atsilikę trimis taškais (31).

„Kanonieriai“ net 5:1 sutriuškino „West Ham“ vienuolikę, nors dar 72 minutę priekyje buvo tik 1:0.

Per kitas 15 minučių krito net penki įvarčiai – keturis kartus pasižymėjo „Arsenal“, kartą – „West Ham“.

Svečius į priekį 24 minutę išvedė Mesutas Ozilas, Alexis Sanchezas pasižymėjo 72 ir 80 minutėmis.

Andy Carrollas 83 min. rezultatą sušvelnino, o „Arsenal“ varžovą pribaigė 84 ir 86 minutėmis, kai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Alexas Oxlade-Chamberlainas ir tas pats A.Sanchezas.

Nuo pirmojo iki paskutiniojo A.Sanchezo įvarčio praėjo vos 14 minučių ir 29 sekundės.

Beje, A.Sanchezas atliko rezultatyvų perdavimą, kai įvartį mušė M.Ozilas.

Kitose „Premier“ lygos rungtynėse (neskaitant „Chelsea“ pergalės prieš „Manchester City“) pergales šventė šeimininkai:

„Crystal Palace“ – „Southampton“ 3:0 „Stoke City“ – „Burnley“ 2:0 „Sunderland“ – „Leicester City“ 2:1 „Tottenham“ – „Swansea City“ 5:0 „West Bromwich“ – „Watford“ 3:1.