„Bekentas“ neleido „Vyčiui“ iššauti pergalės šampano

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo svarbių kovų metas. 16-ajame ture netikėtai į lenktynes dėl titulo sugrįžo Vilniaus „Bekento“ futbolininkai, kurie parodė charakterį ir namuose 4:1 nugalėjo nugalėtojų medalius besimatavusį Kauno „Vytį“, rašo portalas lff.lt.

Kauniečiams susitikime būtų užtekę lygiųjų, kadangi savo paskutiniosiose čempionato rungtynėse Panevėžio „Baltija“ net 5:11 pralaimėjo Kauno „Inkarui“ ir taip palaidojo viltis iškovoti trofėjų. Visgi turnyro lyderiams sostinėje teko vargti.

Susitikimo pradžia Mindaugo Grigalevičiaus auklėtiniams nežadėjo nieko bloga. Jau 6-ąją minutę jie išsiveržė į priekį, kai po keitimo išėjęs Deividas Stradalovas nieko netrukdomas prie tolimojo virpsto užbaigė ataką tiksliu smūgiu iš arti.

„Bekentas“ buvo nusiteikęs neleisti varžovams visiškai turėti kontrolės ir 14 minutę jie išlygino rezultatą – kontratakoje tiksliai pasižymėjo Andžejus Falčikas. Dar prieš kėlinio pabaigą sostinės klubui pavyko ir perimti iniciatyvą, kai Viktoras Bartosevičius nuginklavo prieš jį vieną likusį vartininką.

Antrajame kėlinyje „Vytis“ užgulė varžovų vartus, kuriuos ne kartą gelbėjo vartininkas Simonas Sabonis. Visgi svečiams iš atakų išpešti nieko nepavyko, o rungtynių gale „Bekentas“ įtvirtino savo pergalę – kontratakoje dar kartą įmušė įvartį V. Bartosevičius, o paskutinę minutę ketvirtą įvartį pelnė Aleksandras Lebedevas.

„Vyčiui“ (35 tšk.) tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone, o „Bekentas“ (30 tšk.) iškovojo 14 pergalę. Iki sezono galo likus dviem turams, vilniečiai turi teorinę galimybę aplenkti pirmaujantį Kauno klubą bei aplenkti „Baltiją“. „Bekentas“ kitas rungtynes išvykoje žais su „Inkaru“, o „Vytis“ namuose priims Radviliškio „Lokomotyvą“.

Rungtynių statistika:

Vilniaus „Bekentas“ – Kauno „Vytis“ 4:1 (2:1)

Įvarčiai: 6 min. D. Stradalovas (0:1), 14 min. A. Falčik (1:1), 19 min. V. Bartosevič (2:1), 39 min. V. Bartosevič (3:1), 40 min. A. Lebedev (4:1).

Kauno „Inkaras“ – Panevėžio „Baltija“ 11:5 (8:2)

Įvarčiai: 3 min. T. Švelna (0:1), 5 min. A. Juozaitis (1:1), 7 min. D. Liutkus (2:1), 8 min. T. Švelna (3:1, į savus vartus), 10 min. R. Bolotov (4:1), 11 min. M. Vasilkovas (5:1), 13 min. J. Juozaitis (6:1), 14 min. P. Giedraitis (7:1), 15 min. D. Paulauskas (7:2), 19 min. A. Samuščenko (8:2), 21 min. J. Juozaitis (9:2), 27 min. D. Paulauskas (9:3), 29 min. D. Paulauskas (9:4), 30 min. D. Paulauskas (9:5), 32 min. D. Liutkus (10:5), 35 min. D. Liutkus (11:5).

Kauno „Arsenalas“ – „Vievio žiedas“ 2:2 (1:1)

Įvarčiai: 19 min. A. Romeiko (0:1), 20 min. T. Krakauskas (1:1), 27 min. K. Vasiliauskas (2:1), 32 min. K. Gedgaudas.