Čempionių lyga: „Barcelona“ sutriuškino Šiaulių „Gintros“ komandą

Trečiadienį Šiaulių „Gintra“ futbolininkės namuose stojo į istorinį mūšį Čempionių lygoje su „Barcelona“. Pirmose aštuntfinalio rungtynėse katalonės šventė pergalę 6:0.

„Gintra“ prieš tituluotą „Barcelona“ komandą atsilaikė 35 minutes. 36-ąją minutę įspūdingą reidą link šiauliečių vartų atliko geriausia pasaulio futbolininkė Lieke Martens, kuri atliko rezultatyvų perdavimą Aitanai Bonmati. Ši galva nokautavo Gretos Kaselytės ginamus vartus.

Prieš pirmojo kėlinio pabaigą dar vieną įvartį po sumaišties „Gintros“ baudos aikštelėje įmušė Mariona Caldentey.

Ši ispanė pasižymėjo ir antrajame kėlinyje, kai 57-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus.

69-ąją minutę Toni Duggan mušė jau ketvirtąjį įvartį. 83-iąją minutę dar vieną įvartį pridėjo Olga Garcia, 89-ąją – Natasa Andonova.

Katalonijos klubas nutraukė penkerių „Gintros“ nepralaimėtų rungtynių seriją.

Atsakomosios rungtynės lapkričio 15 dieną vyks Barselonoje.