Čempionų lyga: į pusfinalį pateko „Juventus“ ir „Monaco“

Trečiadienį paaiškėjo visi Čempionų lygos pusfinalio dalyviai. Prie Madrido „Real“ ir „Atletico“ prisijungė Turino „Juventus“ ir „Monaco“ klubai.

„Barcelona“ namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Juventus“ ir atsisveikino su turnyru.

Pirmosiose rungtynėse Turine „Juventus“ iškovojo pergalę 3:0.

Nors „Barcelona“ laimėjo kamuolio kontrolę ir net 19-a kartų smūgiavo vartų link, Gianluigi Buffono ginami vartai liko sausi. Pagal smūgius į vartų plotą pirmavo „Juventus“ – 4:1.

Turino „Juventus“ žengė į Čempionų lygos pusfinalį. Pirmąsias rungtynes turės praleisti Sami Khedira, kuris po Luiso Suarezo sustabdymo užsidirbo geltoną kortelę.

„Monaco“ 3:1 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ ir žengė į pusfinalį.

„Monaco“ pirmąsias rungtynes laimėjo 3:2 ir išlaikė reikalingą persvarą.

Jau trečiąją rungtynių minutę Kylianas Mbappé išvedė į priekį Monako ekipą ir dar labiau apsunkino Dortmundo misiją.

B.Mendy smūgiavo iš toli tiesiai į vartininką R.Burki. Šis atmušė smūgį, tačiau 18-metis K.Mbappe pakartotiniu smūgiu nokautavo varžovų vartus. T

17-ąją minutę Radamelis Falcao padvigubino šeimininkų persvarą. Puolėjas stipriu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje „Borussia“ sugrąžino intrigą, kai Marco Reusas sušvelnino rezultatą. Tačiau tai buvo paskutinis vokiečių pasispardymas.

Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo Valère Germainas.

Pastarąjį kartą Monako klubas Čempionų lygos pusfinalyje žaidė 2004 metais.