Čempionų lygoje Madrido „Real“ nepagailėjo Varšuvos klubo

Cristiano Ronaldo nepelnė įvarčio, bet Čempionų lygos rungtynėse antradienį Madrido „Real“ savo aikštėje surengė futbolo pamoką Varšuvos „Legia“ klubui.

Čempionų lygos nugalėtojo titulą ginantis Madrido klubas namie 5:1 nugalėjo Lenkijos čempionus ir liko tarp lyderių F grupėje.

Garethas Bale'as, Marco Asensio, Lucas Vasquezas ir Alvaro Morata pelnė po įvartį „Real“, o dar vieną į savo vartus įsimušė Tomaszas Jodlowiecas.

Varšuvos klubui irgi pavyko pasižymėti Madride – Miroslavas Radovičius realizavo 11 m baudinį 22-ąją min., kai lenkams buvo pavyko sušvelninti rezultatą (1:2).

Prieš šį mačą buvo nerimaujama dėl Lenkijos klubo sirgalių elgesio.

Apie 4 tūkst. lenkų atvyko palaikyti Varšuvos klubo į Madridą, tarp jų buvo 300 ultromis vadinamų aistruolių.

Tris jų Madrido policija areštavo dar prieš mačą, bet rungtynių metu „Legia“ sirgaliai palaikė savo ekipą triukšmingai ir tvarkingai.

Po šios pergalės Zinedine'o Zidane'o treniruojamas "Real" lieka antrojoje F grupės vietoje, surinkęs 7 taškus, kaip ir grupės lyderė Dortmundo "Borussia".

Čempionų lygos antradienio rungtynių rezultatai:

E grupė

Levėrkūzeno „Bayer“ (Vokietija) – Londono „Tottenham Hotspur“ (Anglija) 0:0

Makskvos CSKA (Rusija) - „Monaco“ (Prancūzija) 1:1

34' L.Traore [1:0]

87' B.Silva [1:1]

F grupė

Madrido „Real“ (Ispanija) – Varšuvos „Legia“ (Lenkija) 5:1

16' G.Bale'as [1:0]

20' T.Jodlowiecas (į savo vartus) [2:0]

22' M.Radovičius [2:1]

37' M.Asensio [3:1}

68' L.Vazquezas [4:1]

85' A.Morata [5:1}

Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) – Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) 1:2

9' P.B. Aubameyangas [0:1]

43' J.Weiglas [0:2]

67' B.Cezaras [1:2]

G grupė

„Brugge“ (Belgija) - „Porto“ (Portugalija) 1:2

12' J.Vossenas [1:0]

68' M.Layunas [1:1]

90' A.Silva [1:2]

„Leicester City“ (Anglija) - „Koebenhavn“ (Danija) 1:0

40' R.Mahrezas [1:0]

H grupė

Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) - „Sevilla“ (Ispanija) 0:1

37' S.Nasri [0:1]

Liono „Olympique“ (Prancūzija) – Turino „Juventus“ (Italija) 0:1

76' J.Cuadrado [0:1]