„Chelsea“ įveikė „Manchester United“ komandą ir žengė į FA taurės pusfinalį

Londono „Chelsea“ pirmadienio vakarą tapo paskutiniu Anglijos FA taurės turnyro pusfinalio dalyviu, principiniame mače savo stadione 1:0 įveikę „Manchester United“.

34-ąją minutę rungtynių svarstyklės stipriai pakrypo šeimininkų naudai. Už pražangą prieš Edeną Hazardą prieš save antrą geltoną kortelę išvydo ispanas Anderis Herrera ir „Man Utd“ liko dešimtyje.

„Chelsea“ presas svečius slėgė vis stipriau ir galiausiai „Manchester United“ gynybinius įtvirtinimus pavyko pramušti 51-ąją minutę.

Komandos naujokas N'Golo Kante puikiu tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo Davidą De Gea.

Net ir likę dešimtyje, „Man Utd“ futbolininkai turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. 59-ąją minutę vienas prieš vartininką iššoko Marcusas Rashfordas, tačiau „Chelsea“ paskutinis gynybos bastionas Thibaut Cuortois sukūrė stebuklą.

Rungtynių pabaigoje, net ir be vieno futbolininko, „raudonieji velniai“ turėjo iniciatyvą, tačiau paversti jos išlyginamuoju įvarčiu neįstengė.

Vietas Anglijos FA taurės pusfinalyje jau anksčiau užsitikrino Londono „Arsenal“, „Manchester City“ bei Londono „Tottenham Hotspur“.