„Chelsea“ tik pabaigoje pralaužė į gynybą sulindusius varžovus iš Niukaslo

Londono „Chelsea“ futbolininkai turėjo kaip reikiant pavargti, tačiau sekmadienio vakarą galiausiai pralaužė „Newcastle United“ gynybinius įtvirtinimus. Anglijos „Premier“ lygos 3-ojo turo dvikovoje Maurizio Sarri auklėtiniai 2:1 svečiuose pranoko „Newcastle United“.

„Chelsea“ iškovojo trečią pergalę ir kartus su „Watford“ ir „Liverpool“ pirmauja čempionate.

Gynybinius šeimininkų įtvirtinimus „mėlynieji“ pralaužė tik mačo pabaigoje.

Marcosas Alonso 75-ąją minutę baudos aikštelėje uždirbo Fabiano Scharo pražangą, o baudinį tiksliai realizavo Edenas Hazardas.

Tačiau „šarkos“ labai greitai sugebėjo rezultatą išlyginti. Jau po septynių minučių pasinaudojęs „Chelsea“ gynėjų klaida antrą sezono įvartį pelnė Joselu.

Visgi lygiųjų išplėšti Rafa Benitezo vyrai nesugebėjo. 87-ąją minutę DeAndre Yedlinas nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Chelsea“ išsivežė pergalę.

Kitame mače Londono „Fulham“ namuose 4:2 pranoko „Burnley“.