Draugiškose rungtynėse prancūzai namie krito prieš Ispanijos rinktinę

Antradienio vakarą sužaistos dar kelios intriguojančios draugiškos rungtynės, kuriose susitiko Europos futbolo sunkiasvoriai. Amsterdame Italijos futbolo rinktinė 2:1 pranoko pastaruoju metu krizę išgyvenančius Nyderlandus.

Po 10-ąją minutę „Milan“ gynėjo Alessio Romagnoli įvarčio į savus vartus šeimininkai pirmavo, bet persvarą išlaikė vos minutę.

11-ąją minutę Ederis rezultatą išlygino, o 32-ąją Leonardo Bonucci įmušė ir pergalingą įvartį.

Paryžiuje Prancūzijos rinktinė 0:2 nusileido Ispanijai. Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje: 68-ąją minutę Davidas Silva realizavo 11 metrų baudinį, o dar po 9 minučių pergalę įtvirtino Gerardas Deulofeu.

Europos čempionai portugalai namuose 2:3 nusileido švedams, nors po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0.

Airija 0:1 pralaimėjo praėjusio Europos čempionato sensacijai Islandijai, o Austrijos ir Suomijos susitikimas baigėsi taikiai 1:1.