Euro 2016: portugalai tik po pratęsimo išplėšė pergalę prieš kroatus

Prancūzijoje vykstančio 15-ojo Europos futbolo čempionato aštuntfinalio etape susitiko Kroatijos ir Portugalijos ekipos. Po įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, pergalę 1:0 šventė Portugalijos futbolininkai.

Lenso mieste vykstančioje dvikovoje prireikė papildomo laiko. Rezultatas po pagrindinio laiko – 0:0.

Per pirmąjį pratęsimą nė viena komanda pavojingų progų prie varžovų vartų nesukūrė.

117-ąją minutę Fortūna nusišypsojo portugalams - Ricardo Quaresma portugalams pelnė įvartį 1:0.

Kroatai mačo pabaigoje sukūrė kelis pavojingus epizodus, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko.

Galutinis rezultatas: Kroatija – Portugalija 0:1

Portugalijos rinktinė ketvirtfinalyje kovos su Lenkijos futbolininkais, kurie įveikė Šveicarijos ekipą.

Rungtynėms teisėjavo arbitras iš Ispanijos Carlosas Velasco Carballo.

Sudėtys:

Kroatija: Danijelis Subašičius, Ivanas Striničius, Ivanas Perišičius, Vedranas Čorluka, Ivanas Rakitičius, Luka Modričius, Darijo Srna, Marcelo Brozovičius, Mario Mandžukičius, Milanas Badeljis, Domagojus Vida.

Portugalija: Rui Patricio, Pepe, Jose Fonte, Raphaelis Guerreiro, Cristiano Ronaldo, Joao Mario, Williamas Carvalho, Andre Gomesas, Nani, Cedricas Adrienas Silva.