A. Griezmanno šou Prancūziją išvedė į „Euro 2016“ ketvirtfinalį

Prancūzijoje vykstančiame „Euro 2016“ sekmadienį tęsiasi aštuntfinalio etapas. „Stade de Lyon“ stadione susitiko Prancūzijos ir Airijos vienuolikės. Rungtynių pradžioje įvartį netikėtai praleidę šeimininkai prancūzai antroje rungtynių pusėje atsigavo ir šventė pergalę 2:1.

Jau antrąją rungtynių minutę paskirtas 11 metrų baudinys į Prancūzijos rinktinės vartus, po to kai Paulis Pogba baudos aikštelėje prasižengė prieš Shane`ą Longą. Airijos rinktinės žaidėjas Robbie Brady netruko realizuoti paskirtą baudinį – rezultatas 1:0.

Per likusį laiką pirmajame kėlinyje abi komandos ieškojo progų prie varžovų vartų, tačiau airiai sugebėjo išsaugoti pranašumą – rezultatas po 45 min. – 1:0.

58-ąją rungtynių minutę Prancūzijos ekipos sirgaliai atsikvėpė: Antoine`as Griezmannas tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į Airijos rinktinės vartus, rezultatas 1:1.

Ilgai netrukus, 61-ąją minutę, A. Griezmannas privertė varžovų vartininką antrąkart traukti kamuolį iš vartų tinklo, Prancūzija išsiveržė į priekį 2:1.

66-ąją minutę airis Shane`as Duffy paliko aikštę – po paskutinės vilties pražangos prieš prancūzų lyderį A. Griezmanną teisėjas jam skyrė raudoną kortelę.

Per likusį laiką Prancūzijos futbolininkai turėjo ne vieną realią progą padidinti esamą pranašumą, tačiau galutinis rezultatas liko 2:1.

Prancūzijos ekipa ketvirtfinalyje susitiks su islandais arba anglais.

Rungtynėms teisėjavo arbitras iš Italijos Nicola Rizzoli.

Startinės sudėtys:

Prancūzija: Hugo Llorisas; Patrice`as Evra, Laurentas Koscielny, Adilas Rami, Bacary Sagna; Blaise`as Matuidi, N`Golo Kante, Paulis Pogba, Dimitri Payet, Olivier Giroud, Antoine`as Griezmannas.

Airija: Darrenas Randolphas; Seamusas Colemanas, Richardas Keoghas, Shane`as Duffy, Stephenas Wardas; Jamesas McCarthy, Jeffas Hendrickas, Robbie Brady, Jamesas McCleanas; Shane`as Longas, Darylas Murphy.