Ispanijos futbolo čempionato elite – trivaldystė

Penktą pergalę Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) aštuntojo turo rungtynėse iškovojo ir į antrą vietą dvidešimties komandų turnyre su 18 taškų pakilo Vigo "Celta" vienuolikė, sekmadienį svečiuose 2:1 (1:0) įveikusi į penktąją poziciją smuktelėjusią "Villarreal" (16 tšk.) ekipą, kuri visą antrą kėlinį žaidė be pašalinto iš aikštės Erico Bailly'o (47 min.).

Šiose permainingose rungtynėse Fabianas Orellana (41 min.) pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė svečius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Denisas Suarezas (67 min.) išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį į šeimininkų vartus jau besibaigiant susitikimo laikui įmušė Nolito (90 min.).

Taip pat po 18 taškų turi ir pirmaujantis lygoje vicečempionas Madrido "Real" klubas ir į trečiąją poziciją smuktelėjusi bei čempionės titulą ginanti "Barcelona" vienuolikė.

Kitų sekmadienio rungtynių statistika:

La Korunjos "Deportivo" - Bilbao "ATheltic"      2:2 (0:1)

"Deportivo" - Lucas (80 min.), Alejandro Arribas (89 min.);

"Athletic" - Inaki Williams (30 min.), Aritz Aduriz (63 min.)

"Getafe" - "Las Palmas"                          4:0 (2:0)

Įvarčiai - Victor (3 min.), Pablo Sarabia (11 min.), Stefan Scepovič (86 ir 90+3 min.).

Raudona kortelė: Juan Culio (80 min. - "Las Palmas")

"Real Sociedad" - Madrido "Atletico"             0:2 (0:1)

Įvarčiai - Antoine Griezmann (9 min.), Yannick Ferreira-Carrasco (90+1 min.).

Raudonos kortelės: Diego Reyes (89 min.), Jonathas (90+2 min. - abu "Real Sociedad")

Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Madrido "Real"           8 5 3 0 18:2  18

2. Vigo "Celta"             8 5 3 0 17:8  18

3. "Barcelona"              8 6 0 2 17:11 18

4. Madrido "Atletico"       8 5 1 2 12:4  16

5. "Villarreal"             8 5 1 2 13:7  16

6. La Korunjos "Deportivo"  8 3 4 1 14:9  13

7. "Eibar"                  8 3 4 1 11:7  13

8. "Valencia"               8 3 3 2  7:5  12