Po triuškinamos pergalės – trenerio prašymas

„Žinau, kad dabar visi kalbės apie tai, ko nėra. Neatimkite to gero pasirodymo, kurį mūsų žaidėjai surengė aikštėje“, - prašė Gargždų „Bangos“ treneris Davidas Afonso. Jo vadovaujami gargždiškiai 5:0 nušlavė keistai bejėgiškai atrodžiusią A lygos autsaiderę „Jonavą“.

Vargu, ar atvykdami į Jonavą žemaičiai tikėjosi taip lengvai pasiimti tris taškus. Tačiau „Optibet A lygos“ 26-ojo turo mače svečiai susmaigstė prakiurusią šeimininkų gynybą 5:0, o „Bangos“ veteranas Robertas Vėževičius pasiekė net keturis įvarčius.

Dvikova prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau 18-ąją ir 21-ąją minutėmis šeimininkai kapituliavo kontratakose. Neįprastai aukštai pakilusi „Jonavos“ gynybos linija turėjo stebėti, kaip 36-erių metų R.Vėževičius pabėga nuo gerokai jaunesnių varžovų ir ramiai įrita du įvarčius.

Vėliau jonaviečių gretose aktyviais veiksmais išsiskyrė Ernestas Astachovas ir Artiomas Radčenka, visgi, 41-ąją bei 44-ąją minutę vėl taikliais smūgiais pasižymėjo R. Vėževičius – jam abu kartus asistavo Darius Zubauskas. Maža to, nuo 42-osios minutės „Jonavai“ teko žaisti dešimtiese, kadangi buvo pašalintas A. Radčenka.

Po pertraukos sirgaliai pamatė vieną įvartį ir nemažai keitimų. Augusto Vantomme pakeitusį Artiomą Fastovą 74-ąją minutę perkėlė po keitimo aikštėje pasirodęs Ignas Venckus.

Penktą pergalę iškovojusi „Banga“ su 24 taškais labai sustiprino savo šansus sezoną baigti 8-oje vietoje, o „Jonava“ lieka su 2 taškais.

"Gal buvo situacijų, kurios mums žinomos, bet daugiau lėmė mūsų nusiteikimas. Žinojome, kad varžovai turi problemų ir klys. Taip ir atsitiko", - sakė D.Afonso.

"Blogai, labai blogai. Gėda prieš sirgalius. Kažkas nepasiteisino, aiškinsimės. Ant karštųjų nenoriu kalbėti", - gūžčiojo pečiais "Jonavos" vairininkas Petro Kušlykas