Kauno derbyje – žalgiriečiams naudingesnės lygiosios

„Esu nusivylęs, kad neįmušėme antro įvarčio“, - pripažino Andrius Skerla. Jo diriguojami Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai neišsaugojo pranašumo (1:1) „Optibet A lygos“ mače savo aikštėje su „Kauno Žalgiriu“.

23-ojo turo mačas, kurį stebėjo pilnutėlės LFF treniruočių centro stadiono tribūnos, pateisino sirgalių lūkesčius. Pirmajame kėlinyje daugiau kamuolį kontroliavo ir pavojų prie varžovų vartų kūrė Andriaus Skerlos auklėtiniai. 26 minutę jų iniciatyvumas pavirto rezultatu – po Hugo Figueredo pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo Samuelis Odeoyibo.

„Kauno Žalgiriui“ sunkiai sekėsi rasti kelių į šeimininkų baudos aikštelę, o „Hegelmann“ išlaikė aštrumą atakose. Tarp ryškesnių epizodų galima išskirti ambicingus H. Figueredo ir Lazaro Sajčičiaus smūgius, bet jiems pritrūko labai nedaug. Taip pat „žalgiriečių“ vartus gelbėjo ir Deividas Mikelionis.

Po pertraukos Roko Garasto kariauna persigrupavo ir pagerino žaidimo kokybę abiejose aikštės pusėse. „Hegelmann“ teko vis dažniau gintis, o vienas iš pirmųjų pavojaus signalų buvo Michaelo Thuique'o smūgis vartininko baudos aikštelėje – kamuolys skriejo šalia virpsto.

71 minutę „Kauno Žalgiriui“ pavyko išlyginti rezultatą. Nors Mohamedo Bahlouli smūgį pavyko atremti vartininkui Ignui Plūkui, kamuolys patogiai atšoko Antonui Fase, kuris gautą progą realizavo užtikrintai.

Likusioje rungtynių atkarpoje „žalgiriečiai“ buvo aštresni atakose – į virpstą pataikė Nerijus Valskis, padirbėti vartininką privertė ir M. Bahlouli – visgi rezultatas išliko nepakitęs.

„Pirmas kėlinys buvo labai geras, priversdavome klysti varžovus, perėmėme daug kamuolių. Įmušėme įvartį bei turėjome dar porą gerų momentų. Po pertraukos vaizdas pasikeitė, bet iki kokios 65 min. nemačiau nieko baisaus. Žalgiriečiai įmušė įvartį“, - sakė A. Skerla.

"Pirmame kėlinyje nesugebėjome išspausti naudos ir susikurti pavojingų momentų. Antrajame kėlinyje žaidėme aktyviau, energijos įnešė atsarginiai. Taškas mums - pozityvus rezultatas", - teigė R. Garastas.

"Hegelmann" su 48 taškais laikinai pirmauja A lygoje, nes antroje vietoje žengiantis Vilniaus "Žalgiris" atsilieka tik tašku, o turi net penkerias rungtynes atsargoje. "Kauno Žalgiris" su 34 taškais rikiuojasi šeštas.