Kova dėl „Top 4“: „Manchester City“ jau beveik ramus, „Arsenal“ irgi bando kabintis

Anglijos „Premier“ lygoje antradienio vakarą 37-ojo turo rungtynes žaidė dvi dėl pirmojo ketverto kovojančios komandos – Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“.

Tik pirmąsias keturias vietas lygoje užėmę klubai kitą sezoną žais Čempionų lygoje.

„Manchester City“ futbolininkai namuose iškovojo užtikrintą pergalę 3:1 (2:0) prieš „West Bromwich Albion“ ekipą ir beveik užsitikrino vietą ketvertuke.

27-ąją minutę pirmąjį įvartį po Kevino de Bruyne rezultatyvaus perdavimo pelnė Gabrielis Jesusas, o jau po dviejų minučių futbolininkai vaidmenimis apsikeitė – šįkart asistavo brazilas, o pasižymėjo belgas K.de Bruyne.

57-ąją minutę trečiąjį įvartį įmušė Yaya Toure, o svečiams paguodos įvartį pelnė H.Robsonas-Kanu (87 min.).

Kitose rungtynėse „Arsenal“ namuose 2:0 (0:0) įveikė „Premier“ lygos autsaiderę „Sunderland“.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Alexis Sanchezas, pasižymėjęs 72 ir 81 minutėmis.

Su 23 įvarčiais čilietis aplenkė „Tottenham“ atstovą Harry Kane'ą ir rezultatyviausių žaidėjų įskaitoje vienu įvarčiu atsilieka nuo Romelu Lukaku iš „Everton“. Tiesa, H.Kane'ui dar liko sužaisti du susitikimus.

Paskutiniame ture „Man City“ išvykoje žais su „Watfrod“, „Liverpool“ namuose priims „Middlesbrough“, o „Arsenal“ namuose žais su Liverpulio „Everton“.

Norint užimti trečiąją vietą „Man City“ pakanka lygiųjų, o „Arsenal“ likimas priklauso ne tik nuo jų pačių. Be to, „Man City“ turi geriausią įvarčių santykį žiūrint į šias tris ekipas.