LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje – „Žalgiris“, „Atlantas“, „Nevėžis“ ir „Stumbras“

Šeštadienį baigėsi dar ketverios 2016 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės.

Jose pergales iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko taurės savininkas bei šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“, praėjusio sezono šalies pirmenybių bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlantas“, I lygoje žaidžianti Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė ir Kauno „Stumbras“.

„Žalgirio“ futbolininkai svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino I lygos dalyvę vietos „Palangos“ komandą, „Nevėžis“ išvykoje 2:1 (0:1) įveikė kitą I lygos dalyvę Gargždų „Bangos“ komandą. O „Atlanto“ vienuolikė šeštadienį aštuntfinalio rungtynėse svečiuose 4:0 (4:0) nugalėjo II lygos Rytų zonoje žaidžiančią Vilniaus „Rotalio“ komandą.

Septintuoju 2016 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio dalyviu tapo Kauno „Stumbro“ klubas. Šalies futbolo A lygos vidutiniokė „Stumbro“ vienuolikė šeštadienį aštuntfinalyje 2:0 (0:0) nugalėjo I lygoje žaidžiantį „Panevėžį“.

Anksčiau vietas turnyro ketvirtfinalyje užsitikrino Telšių „Džiugas“ (I lyg), Marijampolės „Švyturys“ (III lyga, Marijampolės apskrities futbolo federacija), ŠFK „Radviliškis“ (II lyga, Vakarų zona).

Šeštadienį vyksta vienos aštuntfinalio rungtynės („Panevėžys“ (I lyga) – Kauno „Stumbras“ (A)), o paskutinis ketvirtfinalio dalyvis paaiškės sekmadienį, kai susikaus Marijampolės „Sūduva“ (A lyga) ir Trakų „Trakai“ (A).

LFF taurės turnyro ketvirtfinalio burtai bus traukiami rugpjūčio 9 dieną.