Londono „Arsenal“ pergale atgaivino viltis

Londono „Arsenal“ futbolininkų galimybės finišuoti pirmajame Anglijos lygos ketverte ir patekti į kito sezono Čempionų lygą šiek tiek ūgtelėjo pirmadienį.

„Arsenal“ išvykoje 2:1 palaužė „Middlesbrough“ klubą, kuris užima priešpaskutinę vietą Anglijos čempionate.

Alexiso Sanchezo baudos smūgis suteikė svečiams pranašumą prieš pat pertrauką. „Middlesbrough“ atsitiesė Alvaro Negredo įvarčiu.

Lemiamą žodį tarė „Arsenal“ saugas iš Vokietijos Mesutas Ozilas, pelnęs įvartį 71 minutę.

Tai buvo tik trečioji „Arsenal“ pergalė per devynis pastaruosius lygos mačus, bet Arseno Wengero auklėtiniai pakilo į šeštąją vietą.

„Arsenal“ septyniais taškais atsilieka nuo ketvirtą vietą užimančios „Manchester City“, kuri yra sužaidusi rungtynėmis daugiau.

„Middlesbrough“ yra vienintelė Anglijos lygos komanda, dar nelaimėjusi 2017-aisiais. Ji rikiuojasi devyniolikta, šešiais taškais atsilikusi nuo septynioliktos pozicijos, kuri leistų likti „Premier“ čempionate ir kitą sezoną.