A lyga: „Sūduva“ įveikė „Atlantą“, „Žalgiris“ – „Trakus“

A lygoje šeštadienį buvo žaidžiamos dvejos 13-ojo turo rungtynės. Ir toliau apsukų nemažina titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“, svečiuose 3:0 pranokusi Klaipėdos „Atlantą“.

Tiesa, laimėti uostamiestyje buvo kiek sunkiau nei gali atrodyti pažvelgus vien į rezultatą.

Visus tris įvarčius suvalkiečiai pelnė per paskutinį pusvalandį.

67-ąją minutę po Ovidijaus Verbicko perdavimo įvartį įmušė Josipas Tadičius.

Dar po dešimties minučių Ivanas Pecha apmaudžiai nukreipė kamuolį į savus vartus, o 81-ąją minutę tašką rungtynėse puikiu tolimu smūgiu padėjo Alassane'as N'Diaye.

Po šios pergalės „Sūduva“ antroje vietoje esantį Vilniaus „Žalgirį“ lenkia 8 taškais.

„Trakų“ ir Vilniaus „Žalgirio“ kova

Šeštadienį A lygos 13-asis turas prasidėjo dvikova tarp „Trakų“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų. Principiniame mače sostinės klubui vėl pavyko įrodyti pranašumą – 1:0.

Pirmąją dvikovą žalgiriečiai laimėjo 3:2.

Pergalingą įvartį 13-ąją dvikovos minutę po Tomašo Šimkovičiaus perdavimo pelnė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis rumunas Liviu Antalis.

Po šios pergalės žalgiriečiai prieš „Trakus“ jau pirmauja šešias taškais.

Nuo pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“ Aurelijaus Skarbaliaus auklėtiniai atsilieka tais pačiais 8 taškais.