A lygos bronza – „Trakams“, „Žalgiris“ įveikė čempionus

Paskutiniajame Lietuvos futbolo A lygos ture Vilniaus „Žalgiris“ išplėšė pergalę Marijampolėje, o netiesioginę kovą dėl bronzos laimėjo vargo Klaipėdoje neturėję „Trakų“ futbolininkai.

„Žalgiris“ principines rungtynes su „Sūduva“, jau anksčiau užsitikrinusia čempionės titulą, laimėjo rezultatu 2:1.

Vilniečiai į priekį išsiveržė 5-ą minutę, kai Rolandas Baravykas pataikė į virpstą, o Saulius Mikoliūnas nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

80-ą minutę savų sirgalių akivaizdoje žaidusi „Sūduva“ rezultatą išlygino – pasižymėjo Julius Kasparavičius.

Vis dėlto 89-ą minutę Domantas Šimkus smūgiu iš 25 metrų pelnė reto grožio įvartį ir išplėšė „Žalgiriui“ pergalę.

„Žalgiris“ įsirašė 75-ąjį tašką, o „Sūduva“ finišavo turėdama 77.

A lygos bronzos medaliai atiteko „Trakų“ klubui, kuris išvykoje 5:1 palaužė „Atlantą“.

„Trakams“ įvarčius pelnė Vadimas Manzonas (22 min.), Valentinas Jeriomenko (25 min.), Donatas Kazlauskas (32 ir 76 min.) bei Jevgenijus Osipovas (38 min.).

„Atlantui“ paguodos įvartį 84-ą minutę pelnė Bruno Lemečevskis.

Kauno derbyje rezultatu 2:1 „Kauno Žalgirį“ įveikęs „Stumbras“ liko ketvirtas.

„Stumbro“ gretose 56-ą minutę pasižymėjo Levanas Mačarašvilis ir 75-ą – Marcos Soaresas.

79-ą minutę „Kauno Žalgirio“ gynėjui Pijui Širviui rezultatą pavyko sušvelninti.

„Trakai“ ir „Stumbras“ surinko po 51 tašką, tačiau bronza atiteko „riteriams“.

Šiame straipsnyje: A lygafutbolas

Užpelkis

Užpelkis portretas
Gėda "Sūduvai". Privalėjo laimėti principines rungtynes. Bet nežaidė pergalei. Pabindzinėjo po aikštę ir tiek. "Sūduva" netikri čempionai. "Žalgiris" šiemet tris kartus laimėjo prieš "Sūduvą", o "Sūduva" - tik kartą.