„Panevėžio“ futbolininkai iškovojo pergalę Klaipėdoje

Čempionato debiutantas „Panevėžys“ Lietuvos futbolo A lygoje tęsia sėkmingą atkarpą. Aukštaitijos sostinės komanda 20-ojo turo mače sekmadienį išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“ bei iškovojo trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė aštresnėms atakomis. „Panevėžio“ puolėjas Sebastianas Vasquezas smūgiavo pro šalį, netrukus tuo pačiu atsakė Darvydas Šernas. 19-ąją minutę vėl atakos smaigalyje atsidūrė S. Vasquezas, mušęs greta virpsto.

Pirmojo kėlinio viduryje „Atlantas“ perėmė iniciatyvą ir turėjo puikias progas išsiveržti į priekį. Tito Vitukyno smūgį atrėmė Rafaelis Broetto, kiek vėliau varžovus už grubią klaidą vos nenubaudė daug problemų varžovams kėlęs Bonfilscalebas Bimenyimana.

Gana netikėtai, 44-ąją susitikimo minutę, krito pirmasis mačo įvartis ir jį pelnė blankiau atrodęs „Panevėžys“. Jonas Skinderis atliko tolimą smūgį iš toli, kamuolys kliudė Dimitaro Petkovo galvą ir, suklaidinęs vartininką Luką Paukštę, atsidūrė vartų tinkle.

Dar vienas smūgis atlantiečiams buvo suduotas po pertraukos. 47-ąją minutę „Panevežio“ saugas Tautvydas Eliošius surengė puikų reidą, savo kelyje suklaidino kelis varžovus bei puikiai smūgiavo pažeme.

Po praleisto įvarčio „Atlantui“ perimti iniciatyvą pavyko tik mačui artėjant į pabaigą. Itin solidžias rungtynes sužaidęs R. Broetto ir nukraujavusi „Panevėžio“ gynybos linija padarė viską, kad šiame mače nepraleistų įvarčio.

Susitikimo pabaigoje svečiai galėjo pelnyti trečią įvartį, bet nuo S. Vasquezo smūgio „Atlantą“ išgelbėjo L. Paukštė, o puolėjas Patrikas Bordonas apmaudžiai nepataikė į kamuolį.

Po šių rungtynių „Panevėžys“ (23 tšk.) įsitvirtino penktoje turnyro lentelės vietoje, o „Atlantas“ (16 tšk.) lieka šeštas.

Grįžo Panevėžin futbolas

Grįžo Panevėžin futbolas portretas
Prisimename senus Panevėžio futbolo laikus. Panevėžio komandos pirmavo šalyje. - Lietuvos čempionas ´Maistas´ - 1963 m., ´Statyba´ - 1968 m., ´Ekranas´ - 2005,2008, 2009,,2010, 2011 m. Baltijos čempionas 2006 m.; MSK. Žinomi futbolininkai: Madeikis, Kulainis, broliai Mykolaičiai, Šilinskas, Moskaliovas, Bička, ir kt, Treneriai V. Liubšys, V. Urbonas ir kt.