Pasaulio čempionatas: Švedija startavo pergalingai

Po 12 metų pertraukos į pasaulio čempionatą sugrįžusi Švedijos rinktinė startavo pergalingai. Nižnij Novgorode vykusiose F grupės rungtynėse švedai 1:0 nugalėjo Pietų Korėją. Rungtynių nugalėtoją nulėmė su VAR pagalba paskirtas 11 metrų baudinys.

Švedijos rinktinė buvo aktyvesnė visų rungtynių metu ir jau pirmajame kėlinyje turėjo realių progų pasižymėti. Pietų Korėjos vartams grasino Marcusas Bergas, tačiau prieš pertrauką rezultatas buvo lygus 0:0.

Antrajame kėlinyje Pietų Korėjos futbolininkai buvo aktyvesni, bet taip per visas rungtynes nei karto ir nesmūgiavo į vartų plotą.

65 minutę švedai galiausiai įgijo pranašumą, kai teisėjas, pasitaręs su VAR, paskyrė 11 metrų baudinį. Pakartojimo metu buvo akivaizdu, kad Min-Woo Kimas neleistinai griovė varžovą baudos aikštelėje.

Andreas Granqvistas realizavo 11 metrų baudinį ir pelnė pirmą švedų įvartį pasaulio čempionate nuo 2006 metų.

Po šios pergalės Švedija tapo F grupės lydere. Kovos grupėje prasidėjo sensacinga Meksikos pergale 1:0 prieš pasaulio čempionus vokiečius.