„Premier“ lyga: „Leicester City“ nugalėjo „Liverpool“ ekipą

Pirmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Leicester City“ su nauju treneriu 3:1 nugalėjo „Liverpool“ ir pakilo į 15-ąją vietą.

Tai buvo pirmosios „Leicester City“ rungtynės po trenerio Claudio Ranieri atleidimo. Komandai vadovavo laikinasis treneris Craigas Shakespeare'as. Komandos sirgaliai išreiškė palaikymą atleistam italui jo kaukėmis ir įvairiais plakatais.

Jau 28-ąją minutę Jamie Vardy išvedė Lesterio klubą į priekį. Tai buvo pirmasis klubo įvartis Anglijos lygoje 2017 metais. „Leicester City“ buvo paskutinė komanda iš penkių stipriausių Europos lygų, kuri pasižymėjo šiais kalendoriniais metais įvarčiu nacionaliniame čempionate.

38-ąją minutę „Liverpool“ pritrenkė tolimas ir taiklus Danny Drinkwaterio smūgis.

60-ąją minutę J.Vardy galva įmušė antrąjį įvartį ir padidino šeimininkų pranašumą.

68-ąją minutę Philippe Coutinho sušvelnino rezultatą.

„Liverpool“ su 49 taškais čempionate užima penktąją vietą.