„Premier“ lygos favoritai negailestingai daužė varžovus

Šeštadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos 6-ojo turo rungtynėse abu pirmenybių favoritai problemų neturėjo. Tiek „Liverpool“, tiek „Manchester City“ nesunkiai sutriuškino savo varžovus.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose 3:0 sutriuškino „Southampton“ ekipą.

Tai buvo jau šeštoji iš eilės laimėta Mersisaido ekipos dvikova ir ji toliau išlieka vienintelė taškų dar nepraradusi komanda.

10-ąją minutę kamuolį į savus vartus įsimušė Wesley Hoedtas, o po to dar iki pertraukos reikalus sutvarkė Joelis Matipas (21 min.) bei Mohamedas Salahas (45 min.).

Titulą ginantis „Manchester City“ svečiuose 5:0 sutriuškino tik šiemet į lygą sugrįžusius „Cardiff City“. Jie nuo Liverpulio ekipos atsilieka dviem taškais.

Josepo Guardiolos komandai pergalę lėmė Sergio Aguero (32 min.), Bernardo Silvos (35 min.), Ilkay'aus Gundogano (44 min.) bei Riyado Mahrezo (67 ir 87 min.) įvarčiai.

Tuo tarpu Jose Mourinho vadovaujamas „Manchester United“ vėl nesugebėjo laimėti – dvikova su „Wolverhampton Wanderers“ baigta taikiai 1:1.

Po 18-ąją minutę Fredo įvarčio šeimininkai pirmavo, bet 53-ąją Joao Moutinho rezultatą išlygino.

Paskutiniame dienos mače Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 2:1 pranoko „Brighton & Howe Albion“.

42-ąją minutę Harry Kane'as realizavo baudinį ir išvedė sostinės ekipą į priekį, o 76-ąją Erikas Lamelas persvarą padvigubino.

Jau per pridėtą rungtynių laiką paguodos įvartį šeimininkams pelnė Anthony Knockaertas.