„Primera“ lyga: „Barcelona“ pakilo į pirmąją vietą

Ispanijos „Primera“ lygoje „Barcelona“ šventė užtikrintą pergalę, o Madrido „Real“ sužaidė lygiosiomis. Katalonijos ekipai tai leido pakilti į pirmąją vietą čempionate.

„Barcelona“ 6:1 nugalėjo Chichono „Sporting“ ekipą.

Jau devintąją minutę L.Messi smūgiu galva išvedė Katalonijos klubą į priekį. Tai buvo jau 21-as L.Messi įvartis šį sezoną Ispanijos čempionate. Jis tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju.

Antro įvarčio ilgai laukti neteko. Vos po minutės Luisas Suarezas padvigubino šeimininkų pranašumą. Tiesa, įvartis buvo įskaitytas Juanui Rodriguezui, kuris bandydamas apsiginti įsimušė į savus vartus.

21-ąją minutę „Sporting“ futbolininkai sušvelnino rezultatą po Carloso Castro įvarčio.

27-ąją minutę L.Suarezas jau įsirašė įvartį į savo sąskaitą. Puolėjas pasižymėjo stipriu smūgiu vienu lietimu.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ pranašumą padidino Paco Alcacero įvartis. 61-ąją minutę aikštę paliko savo darbą padaręs L.Messi.

Estafetę perėmė Neymaras, kuris baudos smūgiu įmušė vienuoliktą sezono įvartį.

87-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo Ivanas Rakitičius.

57 taškus turinti „Barcelona“ pakilo į pirmąją vietą Ispanijos lygoje.

Kitose Ispanijos lygos rungtynėse „Villarreal“ 4:1 nugalėjo Pamplonos „Osasuna“ ekipą.

Madrido „Real“ po atkaklios kovos išplėšė lygiąsias 3:3 su Gran Kanarijos „Las Palmas“ ekipa.

Madrido klubas jau aštuntąją minutę išsiveržė į priekį po Isco įvarčio. Tačiau vos po kelių minučių rezultatą išlygino Taunausú.

„Real“ nemalonumai prasidėjo antrojo kėlinio pradžioje, kai nesusitvardė Garethas Bale'as. Puolėjas neleistinai stabdė Jonathaną Vierą ir gavo geltoną kortelę. Tačiau po įspėjimo „Real“ žvaigždė pakartotinai spyrė varžovui. Tai pastebėjęs teisėjas reagavo žaibiškai ir išvarė futbolininką iš aikštės.

55-ąją minutę ranka sužaidė Sergio Ramosas ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į Madrido klubo vartus. Jį realizavo J.Viera.

Dar po trijų minučių „Las Palmas“ pranašumą padidino Kevinas Prince'as-Boatengas.

Rungtynių pabaigoje Dani Castellano sužaidė ranka ir buvo paskirtas baudinys į „Las Palmas“ vartus. Jį realizavo Cristiano Ronaldo.

Netrukus portugalas dramatiškai išlygino rezultatą ir išplėšė lygiąsias.

Madrido klubas su 56 taškais prarado Ispanijos čempionato lyderio poziciją ir į pirmąją vietą užleido „Barcelona“ ekipą.

Las Palmo ekipa su 30 taškų rikiuojasi trylikta.