„Primera“ lyga: Madrido „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Ispanijos futbolo lygos rungtynėse Madrido „Real“ 4:2 nugalėjo „Leganes“ ir išsaugojo pirmąją vietą čempionate.

Alvaro Morato tapo pagrindiniu Madrido klubo varikliu ir įmušė tris įvarčius.

15-ąją minutę „Real“ į priekį išvedė Jamesas Rodriguezas. A.Morato pridėjo du įvarčius per penkias minutes ir „Real“ pirmavo 3:0.

Tačiau „Leganes“ greitai atsitiesė. Appelto Pireso ir Luciano įvarčiai sugrąžino intrigą.

Antrojo kėlinio pradžioje A.Morata įmušė dar vieną įvartį ir „Leganes“ nesugebėjo daugiau pasipriešinti.

Su 71 tašku Madrido klubas išsaugojo pirmąją poziciją Ispanijos lygoje.

Antroje vietoje esanti „Barcelona“ atsilieka dviem taškais.

„Barcelona“ 3:0 nugalėjo „Sevilla“ ekipą.

Jau per pirmąjį rungtynių pusvalandį „Barcelona“ įmušė tris įvarčius ir nulėmė rungtynių baigtį. Pirmasis komandą į priekį 25-ąją minutę išvedė Luisas Suarezas.

Vos po trijų minučių urugvajietis padovanojo rezultatyvų perdavimą Lioneliui Messi. Argentinietis nesustojo ir po penkių minučių mušė dar vieną įvartį.

Jau per pridėtą rungtynių laiką raudoną kortelę dar spėjo užsidirbti Vitolo. Futbolininkas dukart įspyrė Neymarui.

Su 69 taškais „Barcelona“ Ispanijos čempionate rikiuojasi antra. „Sevilla“ su 58 taškais – ketvirta.