„Real“ futbolininkai užtvirtino Europos karalių titulą laimėdami Supertaurę

Madrido „Real“ futbolininkai alinančiame Skopjė karštyje antradienio vakarą 2:1 įveikė „Manchester United“ kovoje dėl UEFA Supertaurės.

Pirmąjį rungtynių įvartį sužaidus 24 minutes pelnė „Real“ saugas Casemiro, pasižymėjęs po puikaus Sergio Ramoso perdavimo. Brazilas prieš 10 minučių po kampinio smūgiu galva sudrebino skersinį, o antrą progą sugebėjo išnaudoti idealiai.

52-ąją minutę po puikios Garetho Bale'o ir Isco kombinacijos antrąjį įvartį pelnė pastarasis žaidėjas.

Sužaidus valandą „Real“ antrą kartą rungtynėse sudrebino varžovų virpstą, tačiau netrukus jau traukė kamuolį iš savų vartų. Nemanja Matičiaus smūgį prieš save nesėkmingai atmušęs Keyloras Navasas padovanojo puikią progą Romelu Lukaku, kuris įmušė lengvą įvartį.

Tik antrojo kėlinio pabaigoje aikštėje pasirodė „Real“ lyderis Cristiano Ronaldo.

UEFA Supertaurės rungtynės nuo 1972 m. kiekvieno sezono pradžioje žaidžiamos tarp Čempionų lygos ir Europos lygos turnyrų nugalėtojų. 2018 m. šis mačas bus žaidžiamas Estijos sostinėje Taline.

„Real“ šį trofėjų laimėjo antrą kartą iš eilės ir ketvirtą kartą istorijoje, o „Manchester United“ patyrė jau trečią pralaimėjimą.