Septynioliktasis L. Spalvio įvartis Danijos futbolo pirmenybėse

Septynioliktą įvartį Danijos elitinės futbolo lygos (Superliga) pirmenybių XXVII turo rungtynėse įmušė Lukas Spalvis, o jo „Aalborg BK“ klubas sekmadienį namuose 3:0 (0:0) nugalėjo penktojoje pozicijoje likusią bei Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamą „Brondby IF“ (42 tšk.) komandą ir su 46 taškais pakilo į trečią vietą.

Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs Lietuvos rinktinės puolėjas 75-ą minutę tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir padidino šeimininkų pranašumą iki 3:0, o 82-ą minutę vietą aikštėje užleido Frederikui Borstingui.

Dar po įvartį į svečių vartus įmušė Nikolajus Thomsenas (51 min.) ir Frederikas Roennowas (63 min. į savo vartus).

Dvylikos ekipų turnyre pirmauja „FC Kobenhavn“ (53 tšk.) futbolininkai, lenkiantys Haderslevo „SonderjyskE“ (49 taškai) vienuolikę.

Rezultatyviausias Danijos futbolo pirmenybių žaidėjas - 17 įvarčių - Lukas Spalvis („Aalborg BK“).