„Serie A“ čempionate – „Lazio“ ir „Juventus“ puolimo šou

Italijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos šešerios 33-ojo turo rungtynės, po kurių šalies čempionas ir sezono lyderis Turino „Juventus“ iki 11-os taškų padidino savo pranašumą prieš artimiausius persekiotojus.

„Juventus“ futbolininkai namuose be gailesčio 4:0 sutriuškino „Bologna“ vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Paulo Dybala (18 min.), Mario Mandžukičius (41 min.) ir Leonardo Bonucci (64 min.), o kartą į savus vartus įsimušė Ezequielis Munozas (17 min.).

„Juventus“ su 83 taškais antroje vietoje esančią, bet rungtynėmis mažiau žaidusia „Roma“ dabar lenkia 11 taškų.

Kitame mače įspūdingą pirmąjį kėlinį sužaidė Romos „Lazio“, namuose 6:2 sutriuškinusi „Palermo“.

„Lazio“ pirmajame kėlinyje įmušė net penkis įvarčius – tris kartus pasižymėjo Balde Keita (21, 24 ir 26 min.), du įvarčius pelnė Ciro Immobile (8 ir 10 min.).

„Palermo“ žaidėjas Andrea Rispoli antrąjį kėlinį pradėjo dviem įvarčiais (46 ir 52 min.), tačiau svečiai daugiau neįmušė, o per teisėjo pridėtą laiką šeštą įvartį pelnė Luca Grecco.

Po šios pergalės „Lazio“ pakilo į ketvirtąją čempionato poziciją.