„Šiaulių“ klubas išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

Šeštadienį uostamiestyje vykusi Lietuvos futbolo "SMScredit.lt A lygos" IX turo dvikova tarp septintoje vietoje esančio "Klaipėdos granito" (8 tšk.) ir dešimties komandų turnyro autsaiderio Šiaulių "Šiaulių" (2 tšk.) klubų baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:0).

Pirmajame kėlinyje Karolis Laukžiemis (8 min.) išvedė šeimininkus į priekį, o nuo 35 minutės klaipėdiečiai liko be pašalinto iš aikštės Artiomo Jerošenkos.

Antrą kėlinį kiekybinę persvarą turintys svečiai spaudė šeimininkus, bet praleido kontrataką ir po tikslaus Tito Vitukyno (70 min.) smūgio šeimininkai priekyje 2:0.

Tačiau svečiai nenuleido galvų ir toliau spaudė klaipėdiečius ir tai davė vaisių - 77 min. Sergejus Ševčiukas sušvelnino rezultatą 1:2, o jau besibaigiant teisėjo kompensuotam laikui po kampinio Rokas Urbelis (90+5 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus ir rezultatas tapo lygus - 2:2.

Čempionate pirmauja Trakų "Trakų" (22 tšk.) klubas, lenkiantis šalies čempioną Vilniaus "Žalgirį" (21 tšk.) ir Marijampolės "Sūduvos" (17 taškų) futbolininkus.

"SMScredit.lt A lygos" turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių "Šiauliai"       9  0  2  7   8:26   2

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 11 įvarčių - Andrejus Paniukovas ("Atlantas").