„Stumbro“ futbolininkai turėjo pripažinti „Sūduvos“ pranašumą

Dešimtą pergalę aštuonioliktose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą užimanti Marijampolės „Sūduvos“ (34 tšk.) vienuolikė, antradienį svečiuose 3:2 (2:2) įveikusi penktojoje pozicijoje likusį Kauno „Stumbro“ (18 taškų) klubą.

Pirmojo kėlinio pradžioje po tikslių Tomo Radzinevičiaus (2 min.) ir Eligijaus Jankausko (13 min.) smūgių svečiai pirmavo 2:0, tačiau kėlinio viduryje du įvarčius pelnęs Robertas Vėževičius (24 ir 26 min.) išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį – jau devintą sezone – įmušė rezultatyviausiu lygos žaidėju tapęs Tomas Radzinevičius (53 min.).

Aštuonių komandų turnyre pirmauja po 38 taškus turintys šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“ ir praėjusio sezono bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlantas“.

Dviem taškais nuo lyderių atsilieka šalies vicečempionai Trakų „Trakų“ futbolininkai.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Kauno Žalgiris“        18  2 5 11   17:38  11

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 9 įvarčiai – Tomas Radzinevičius (Marijampolės „Sudūva“).

Užpelkis

Užpelkis portretas
Čia ne futbolas, o kažkoks marazmas. Geriau lygiagrečiai surenkit semkių gliaudimo varžybas. Virgilijus Jankauskas greičiausiai būtu tarp prizininkų. Ot žmonių lygis ! Rytų Sibiro provincija, ruskynas totalus. Semkas gliaudo "šliopancus" apsiavę ir ką tu jiems...