„Stumbro“ futbolininkai turėjo pripažinti „Sūduvos“ pranašumą

Trečiadienio vakarą A lygoje sužaistas ir antrasis 25-ojo turo mačas. Jame į sidabrą nusitaikiusi Marijampolės „Sūduva“ svečiuose 3:1 įveikė Kauno „Stumbro“ futbolininkus.

Pirmus du įvarčius suvalkiečiams 40 ir 70 minutėmis pelnė gynėjas iš Bosnijos ir Hercegovinos Samiras Kerla.

Po tokio niukso „Stumbras“ atsitiesti jau nesugebėjo. Nors 81-ąją minutę Alexandre'as Kore dar pelnė paguodos įvartį, per pridėtą laiką „Sūduvos“ persvarą įtvirtino makedonas Marjanas Altiparmakovskis.

Po pergalės „Sūduva“ su 41 tašku lieka trečioje turnyro lentelės vietoje ir nuo antroje žengiančių „Trakų“ atsilieka keturiais taškais.

Bet suvalkiečių padėtis yra kur kas geresnė, nes jie už savo konkurentus yra sužaidę net trimis rungtynėmis mažiau.