Autsaiderių žaidimas gerėja, bet taškų vis tiek nėra

„Žaidžiame iki klaidos. Suklydę praleidžiame įvartį ir viskas“, - konstatavo Petro Kušlykas. „Jonavos“ ekipą treniruojantis ukrainietis neslėpė apmaudo dėl pralaimėjimo 0:2 „Optibet" A lygos akistatoje namuose su Marijampolės "Sūduva".

"Pasirodėme pakankamai gerai, kad laimėtume, nors žaidimas nebuvo idealus", - pripažino "Sūduvos" vairininkas Miguelis Moreira.

Jo treniruojama komanda 24-ojo turo mače iškart išsiveržė į priekį. 7-ąją minutę po Danilo Kondrakovo perdavimo Kule Mbombo pabėgo nuo varžovo ir nuginklavo Lietuvos čempionate debiutavusį vartininką iš Ukrainos Artiomą Fastovą.

„Jonava“ po praleisto įvarčio suaktyvėjo ir sykį buvo tikslo, kai Juanas Jorrinas smūgiu iš tolimos distancijos sukirto kamuolį į skersinį. Visgi 37-ąją minutę sūduviečiai padvigubino pranašumą, kai standartinės padėti metu smūgiu galva pasižymėjo K. Mbombo.

Puolėjas iš Kongo Demokratinės Respublikos pelnė jau 11-ąjį įvartį ir susilygino su Vilniaus „Žalgirio“ brazilu Renanu Oliveira.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Sūduva“ sumažino apsukas, tad jonaviečiai vis dažniau pradėjo grasinti svečiams. Kėlinio viduryje Tomas Švedkauskas atrėmė J. Jorrino, Richardo Rodriguezo ir Tado Eliošiaus labai pavojingus smūgius, savo ruožtu, Artiomas Radčenka mušė virš vartų.

Sūduviečiai atsakė Olivier Rommenso bei Lino Zingerto atakomis, o paskutinėmis mačo akimirkomis T. Švedkauskas įprasmino savo puikų pasirodymą sugaudamas Luko Čepkausko spirtą kamuolį.

„Dvi vidurio gynėjo klaidos virto dviem įvarčiais. Kamuolys pusvalandį skrieja oru, o mūsų gynėjas nespėja sužiūrėti, kad už jo nugaros atsidūrė varžovas. Svarbiausia, kad mums tokių dovanų niekas nedovanoja, o mes – prašau“, - piktinosi P. Kušlykas.

Pasak ukrainiečio, jis pastebi žaidimo pagerėjimą, nes jonaviečiai nebepralaimi 0:5, 0:6, kaip čempionato pradžioje, tačiau kad ir minimalūs pralaimėjimai, taškų jie vis tiek nedovanoja.