„Sūduva“ įveikė jonaviečius ir A lygoje pakilo į antrąją vietą

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai vėl užkopė į antrąją poziciją, kai šeštadienį Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse išvykoje 4:1 (1:0) įveikė „Jonavą“.

Mače Jonavoje jau 2-ąją minutę „Sūduva“ įsiveržė į priekį, kai įvarčiu pasižymėjo Marijampolės komandos gynėjas iš Gabono Henri Junior Ndongu.

Jonavo klubo saugas Tomas Salamanavičius buvo išlyginęs rezultatą iškart po pertraukos (52 min.).

Tačiau per likusią rungtynių dalį dar tris įvarčius pelnė „Sūduvos“ futbolininkai: Vaidas Slavickas (57 min.), Ernestas Veliulis (77) ir Robertas Veževičius (83).

Beje, jau ketvirtą įvartį šį sezoną pelnęs Marijampolės komandos gynėjas V.Slavickas A lygos rezultatyviausių žaidėjų sąraše pakilo į ketvirtą poziciją.

Tuo tarpu Vladimiro Čeburino treniruojama „Sūduva“, per devynis mačus surinkusi 18 taškų, pakilo į antrąją vietą A lygoje.

Aukščiau yra Vilniaus „Žalgiris“ (21 taškas), sužaidęs maču mažiau. Trečioje vietoje esantis Klaipėdos „Atlantas“ (17) taip pat yra sužaidęs rungtynėmis mažiau už Suvalkijos komandą.

Per devynis mačus šešis taškus surinkusi Donato Vencevičiaus treniruojama „Jonava“ lieka šešta tarp aštuonių komandų.