„Sūduva“ minimaliai nusileido Čekijos klubui

Marijampolės „Sūduva“ per trečiąsias kontrolines rungtynes treniruočių stovykloje Turkijoje turėjo pripažinti Čekijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančio Zlino „Fastav“ klubo pranašumą rezultatu 0:1 (0:0).

Rungtynes Marijampolės komandoje pradėjo Ivanas Kardumas, Andro Švrljuga, Semiras Kerla, Aleksandaras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Povilas Leimonas, Alassane N’Diaye, Gersonas Acevedo, Robertas Vėževičius, Julius Kasparavičius ir Karolis Laukžemis, o antrajame kėlinyje kėlinyje į aikštę žengė Josipas Tadičius, Algis Jankauskas, Giedrius Matulevičius, Rigino Cicilia, komandos naujokas Marko Iharošas ir Sergejus Amirzianas.

Rungtynės buvo lygiaverčių varžovų dvikova, o „Sūduva“ geriausią progą pasižymėti turėjo 35 min., kai kamuolį iš varžovų baudos aikštelėje perėmęs K.Laukžemis pataikė į virpstą.

Lemtinga tapo 80 minutė, kai Čekijos klubas pelnė teisę atlikti baudos smūgį iš 18 metrų atstumo ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Paskutines rungtynes Turkijoje „Sūduva“ žais vasario 9-ąją su Plovdivo „Lokomotiv“ (Bulgarija).