„Trakų“ futbolininkai Latvijoje patiesė „Jelgavos“ ekipą

Artiomo Gurenkos smūgis pirmojo kėlinio pradžioje tapo pergalingu. Šalies vicečempionai „Trakai“ Latvijoje šeštadienį įveikė „Jelgavos“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę pasiruošimo naujajam sezonui cikle - 1:0 (1:0).

Legionierius iš Baltarusijos svečius į priekį išvedė 17-ą minutę, kai tolimu smūgiu iš maždaug 16 metrų nepaliko aikštės šeimininkų vartininkui jokių šansų.

Pasak pranešimo, persvarą dvikovos metu turėję trakiškiai galėjo padvigubinti rezultatą antrajame kėlinyje, tačiau puikios progos neišnaudojo rezultatyviausias praėjusio sezono komandos žaidėjas Davidas Aršakianas.

Ketvirtąsias draugiškas rungtynes sužaidusiems „Trakams“ A lygos starte teko kiečiausias riešutas - Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“. Prieš prasidedant čempionatui, abi šios komandos šio mėnesio pabaigoje kovos ir dėl Lietuvos futbolo federacijos supertaurės.