Triuškinančią pergalę šventęs „Bayern“ pakilo į „Bundesliga“ viršūnę

Antradienį ketveriomis rungtynėmis prasidėjo Vokietijos „Bundesliga“ penktasis turas. Įtikinamą pergalę šventė titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, svečiuose 3:0 pranokęs Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus.

25-ąją minutę Robertas Lewandowskis 11m baudiniu išvedė svečiuos į priekį, po keturių minučių pasižymėjo naujokas Jamesas Rodriguezas, o tašką 75-ąją minutę padėjo Arturo Vidalis.

Po pergalės bavarai pakilo į pirmąją vietą, turi 12 taškų ir dviem lenkia rungtynes atsargoje turinčių Dortmundo „Borussia“ bei „Hannover“ futbolininkus.

10 taškų turi ir antradienį svarbią pergalę prieš „RB Leipzig“ namuose iškovojęs „Augsburg“.

Kituose antradienio mačuose Menchengladbacho „Borussia“ namuose 2:0 pranoko „Stuttgart“, o „Wolfsburg“ 1:1 išsiskyrė su Brėmeno „Werder“.