V. Andriuškevičius su „Timbers“ neranda kelio į pergales

„Portland Timbers“ futbolo klubas MLS čempionate nesugebėjo laimėti jau trečiose rungtynėse iš eilės.

Vakarų konferencijos trečiojoje vietoje likęs Portlando klubas namuose 2:2 sužaidė su aštuntąją vietą Vakaruose užimančiu „Seattle Sounders“ klubu.

Startinėje sudėtyje žaidęs V.Andriuškevičius rungtyniavo visas 90 minučių.

27 min. J.Jonesas išvedė svečius į priekį, tačiau B.Evansas 44-ąją minutę gavo raudoną kortelę.

Kiekybinį pranašumą įgiję „Timbers“ futbolininkai rezultatą persvėrė dar pirmajame kėlinyje.

45 min. F.Adi realizavo už raudoną kortelę paskirtą 11 metrų baudinį, o ketvirtąją pridėto laiko minutę D.Asprilla įmušė antrą įvartį.

Vis dėlto Portlando klubui pergalė iš rankų išsprūdo paskutinėmis mačo minutėmis. Ketvirtąją pridėto laiko minutę C.Dempsey įmušė įvartį, garantavusį Sietlo ekipai tašką.

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės „Timbers“ klubui tai buvo trečiasis mačas be pergalės.

Su 25 taškais per 18 rungtynių „Timbers“ kol kas yra trečias, tačiau antroje vietoje esantis „Houston Dynamo“ klubas 25 taškus yra surinkęs per 17 mačų, o ketvirtoje esantis „FC Dallas“ tiek pat taškų turi vos per 16 mačų.