Vilniaus žalgiriečiai palaužė Švedijos čempionato vidutiniokus

Antradienį LFF stadione Vilniaus "Žalgiris" sužaidė draugiškas rungtynes prieš garsų Švedijos klubą "Goteborg".

Ne geriausius laikus išgyvenanti komanda vietos čempionate užima vos 11 vietą (tarp 16 klubų) ir nedemonstravo stebuklų Lietuvos sostinėje - pralaimėjo 1:3.

Svečiai pirmieji pelnė įvartį, kai 15-ąją minutę rezultatyvią ataką smūgiu į tuščius vartus užbaigė varžovų žaidėjas T.Hysenas.

28-ąją minutę žalgiriečiai išlygino rezultatą. Po puikaus S.Nyuiadzi perdavimo gražų smūgį galva atliko Elivelto.

61-ąją minutę vilniečiai padvigubino rezultatą. Po M.Ljujičiaus pakelto kampinio galva tiksliai į artimąjį vartų kampą smūgiavo D.Šernas.

Puikiu tolimu smūgiu 90-ąją minutę tašką šiame mače padėjo L.Antalis.

Jubiliejinio sezono šventinis mačas baigėsi vilniečių pergale rezultatu 3:1.

Užpelkis

Užpelkis portretas
1989 m. Žalgirio stadione šių komandų rungtynes oficialiai stebėjo 12 tūkst. žiūrovų, neoficialiai - dar daugiau. Du puikūs R. Fridriko įvarčiai ir euforija po rungtynių. Dabartinės rungtynės tai visiška mizerija palyginus su anomis. O ir laikai balzgani. Tada Lietuvoje buvo pats Sąjūdžio įkarštis. Mums atrodė, kad mes patys, patys ... pačiausi. Tuoj gyvensim kaip Švedijoj, reikia tik gražiausiai kalbančius į valdžią isrinkt.