„Vytis“ nepaliko vilčių VDA komandai

„Betsafe Futsal A lygoje“ savaitgalį vyko trečiasis čempionato turas. Jame išsiskyrė Kauno „Vyčio“ klubas, kuris net 8:0 sutriuškino Vilniaus dailės akademijos (VDA) komandą.

Jau kitą savaitę prasidėsiančioms UEFA Čempionų lygos elito etapo varžyboms besiruošiantys laikinosios sostinės futbolininkai jau per pirmąsias 10 minučių pademonstravo, kas yra dvikovos favoritai – Alexsanderis Soaresas, Ericsonas Kleberas ir Matsumoto pelnė po įvartį.

Iki pertraukos VDA ekipai pavyko stabilizuoti gynybą, bet pralaužti užrakto nuo šeimininkų vartų nepavyko. Po pertraukos, pusę kėlinio rezultatas nesikeitė, bet per likusią rungtynių dalį „Vytis“ į šipulius sudaužė vilniečių gynybą.

Isaaco, Rafaelio Medeiroso, E. Klebero ir du Justino Zagursko įvarčiai antrajame kėlinyje rezultatą pavertė triuškinamu – 8:0. „Vytis“ šventė antrą pergalę ir su šešiais taškais rikiuojasi pirmi. VDA tai buvo pirmosios rungtynės čempionate.

Vytis“ – VDA 8:0 (2:0)

Vytauto Didžiojo Universiteto salė, 180 žiūrovų

Įvarčiai: 6 min. A. Soares (1:0), 9 min. E. Kleber (2:0), 9 min. Matsumoto (3:0), 31 min. E. Kleber (4:0), 32 min. J. Zagurskas (5:0), 33 min. J. Zagurskas (6:0), 36 min. Isaac (7:0), 36 min. R. Rodrigues (8:0).