14-ajame „Formulės 1“ etape iš pirmosios pozicijos startuos britas

Pasaulio "Formulės 1" čempionato keturioliktąjį etapą - Singapūro "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį iš pirmosios pozicijos šeštą kartą šiame sezone bei antrą sykį iš eilės pradės "Mercedes" komandos lenktynininkas britas Lewisas Hamiltonas.

Šeštadienį vykusioje kvalifikacijoje vieną 5,065 km ilgio trasos ratą Didžiosios Britanijos lenktynininkas, kuris 2008 metais tapo čempionato nugalėtoju, įveikė per 1 minutę 45,681 sekundės.

Antrą vietą kvalifikacijoje užėmė brito komandos draugas bei sezono lyderis bendroje įskaitoje vokietis Nico Rosbergas.

Trečioji bei ketvirtoji starto pozicijos atiteko dviems "Red Bull-Renault" komandos nariams - australui Danieliui Ricciardo bei keturiskart pasaulio čempionui vokiečiui Sebastianui Vetteliui:

1. Lewis Hamilton (D. Britanija), "Mercedes"         1 min. 45,681 sek.